Wojtuś
wysłam do Justynki dwie duze paczki fantów na bazarek który trwa. Miały iśc do MAłgosi, która by zrobiła bazar na Truflę, ale ona potrzebowanała wolnego i tak trafiły do Justynki która zadeklarowała zrobienie bazarku na wątku olkuskim, bo tam pytałam czy ktoś Małgosi nie moze wyręczyć.
Nie wyobrażam sobie, by cześć pieniędzy z bazarku nie trafiała do Trufli i jestem przekonana,że tak będzie.:):):)