Ludkowie proszę looknijcie tu:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209840-Struszek-RETRO_chore-stawy_ma-szanse-na-hotel_brakuje-250-zl-deklar.POMOZ-MU%21/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/2098...OMOZ-MU!/page5[/URL]
Bidulec staruszek w potrzebie, z szansą na nowe, lepsze życie:smile: