Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/02/11 in all areas

  1. jeszcze nie wiem, nie mam planu. Może jakiś niedrogi hotelik się znajdzie.
    1 point
  2. [quote name='zenobiusz flores']:lol: My o zupie....a ktoś o czymś innym . Delikwenta należało powłóczyć po sądach - to strata czasu a czas to też tzw piniądz i nie należy do przyjemności bycie włóczonym . Następnie sędzina lub sędzia przyłożyłaby mu karę finansową - nie taką żeby poszedł z torbami ale żeby zapiszczał . I nie popełniłby już tego błędu . Ale o czym my mówimy .... trzeba chyba poczekać na skuteczność niemiecką , co wkrtce nastąpi - może to i dobrze .[/QUOTE] A przejedz zloz doniesienie i pochodz sobie po sadach, bo to nie tylko chodzenie dla delikwenta po sadach ale rowniez dla tego ktory slada doniesienie. Wlasnie robie to z niemiecka skutecznoscia, skoro juz bylas taka uszczypliwa. I tylko Ci co skladaja doniesienia a oprocz tego klepia w klawiature wiedza ile czasu na to potrzeba, jak dlugo trwaja procesy, ile razy trzeba jechac przegladac akta, dostarczac dowody, zeby pozniej miec podstawy do ewentualnego odwolania w razie umorzenia sprawy, lub odwolania jezeli wyrok jest nieadekwatny do popelnienionego czynu.
    1 point
  3. Kiedy ja wcale nie uszczypliwie , ludzie co wy ......stwierdzam fakt . Najpotężniejsza gospodarka w Europie i na plusie - a takie Stany na dużym minusie , to o czymś chyba świadczy . Jak dla mnie to tam wszystko działa aż za dobrze .:cool3: W Krakowie chyba w 14 wieku - a może 15 - większość mieszczan mówiła po niemiecku . To jest sąsiad Polski i jego wpływ daje się odczuć w ciągu całej historii Polski - na dobre i na złe .
    -1 points
×
×
  • Create New...