potrzebna diagnostyka!!koniecznie!!!czy śpi przynajmniej w cieplejszym pomieszczeniu?trzeba go wyciągnać przynajmniej do dt,ona nie da sobie rady w schronisku!badał go wet??trzeba zorganizować zbiórkę pieniędzy na tą bidę!za tydzień mogę wpłacić jakiś grosz,wyślijcie na pw numer konta