Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/20/11 in all areas

  1. MikaGdańsk - ktore to pietro,ze zapytam ...no i jak daleko jeszcze z przeprowadzka..?
    -1 points
  2. [CENTER][B]*** Zakładam ten wątek, ponieważ zakochałam się w piesku. Zakładam, choć słabo wierzę w jego szanse, w to, że znajdzie dom, że szczęście uśmiechnie się do niego na starość. To niewątpliwie byłby cud... Stary, bo ma na pewno koło 10 lat, niewidomy (nie wiadomo dlaczego i od jakiego czasu), nieurodziwy i nieatrakcyjny (CHOĆ DLA MNIE NAJPIĘKNIEJSZY). Prawdopodobnie będzie potrzebował opieki wet, nie oszukujmy się - piesek jest już wiekowy. Został z tego co pamiętam znaleziony na ulicy, nie sądzę, żeby uciekł, myślę, że starego, niedołężnego psa ktoś po prostu wywalił. Czy radzi sobie w schronisku...? Ciężko stwierdzić. Chyba nie jest mu łatwo z powodu ślepoty (w porównaniu np. do mojego ślepego Czarusia).. mocno obija się o sprzęty w boksie. [COLOR=Red]Ale to jak nasłuchuje, jak czeka na człowieka, jak lgnie do rąk... i jaki jest smutny, kiedy odchodzę od kojca :( Ślepe, stare psy to najsmutniejszy z widoków, jakie można spotkać w schronisku. A kiedy ślepy piesek jest tak cudowny, że nie można go zostawić samego.. to serce pęka. I tak mi pęka za każdym razem kiedy go widzę.[/COLOR] Piesek jest średni, ale raczej z małych średniaków... wygląda trochę jak mix onkowaty ale miniaturka. Jest nieporadny, biedny, ma krzywe łapinki. Kocha się przytulać, wręcz łaknie kontaktu, jest uroczy i zwalił mnie z nóg... Przebywa w Przytulisku w Ruścu [URL="http://www.uwandy.schronisko.net"]www.uwandy.schronisko.net[/URL] Miał zostać przewieziony do Przyborówka, jednak P.Wanda stwierdziła, że Rusiec to miejsce spokojniejsze i bardziej dla niewidomego odpowiednie. Niestety rzadziej Ślepusia Witusia widuję przez to... Ale skradł moje serce i mimo tego, że słabo wierze w jego szczęście, to mam malutką nadzieję, że może los mu się odmieni... Dla zainteresowanych losem niewidomego psiaczka: Wituś potrzebuje ogłoszeń, bannerka, wsparcia. Może też ucieszyłby się z lepszej karmy, smakołyków... Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 511819130 (po 18g, jak nie odbiera, sms) [URL]http://allegro.pl/item1171519383_witus_ktory_widzi_sercem_czeka_na_wlasciwy_dom.html[/URL] [/B] bannerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188024-Witu%C5%9B-%C5%9ALEPU%C5%9A...-Stary-porzycony-zagubiony-nieatrakcyjny-piesek.-CUDOWNY%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img825/5976/witu.jpg[/IMG][/URL][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188024-Witu%C5%9B-%C5%9ALEPU%C5%9A...-Stary-porzycony-zagubiony-nieatrakcyjny-piesek.-CUDOWNY%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img831/9229/wito.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188024-Witu%C5%9B-%C5%9ALEPU%C5%9A...-Stary-porzycony-zagubiony-nieatrakcyjny-piesek.-CUDOWNY%21%21%21"] [/URL][/INDENT][B] [URL="http://img12.imageshack.us/i/p1170005k.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8921/p1170005k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img5.imageshack.us/i/p1160996.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/623/p1160996.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img340.imageshack.us/i/p1170010.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8177/p1170010.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img683.imageshack.us/i/p1160997.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3644/p1160997.jpg[/IMG][/URL] [/B][URL="http://img697.imageshack.us/i/p1180942.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6664/p1180942.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img293.imageshack.us/i/p1180935.jpg/"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/370/p1180935.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img811.imageshack.us/i/p1180949.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3689/p1180949.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
    -1 points
×
×
  • Create New...