[CENTER][B]***
Zakładam ten wątek, ponieważ zakochałam się w piesku. Zakładam, choć słabo wierzę w jego szanse, w to, że znajdzie dom, że szczęście uśmiechnie się do niego na starość.
To niewątpliwie byłby cud...
Stary, bo ma na pewno koło 10 lat, niewidomy (nie wiadomo dlaczego i od jakiego czasu), nieurodziwy i nieatrakcyjny (CHOĆ DLA MNIE NAJPIĘKNIEJSZY).
Prawdopodobnie będzie potrzebował opieki wet, nie oszukujmy się - piesek jest już wiekowy.
Został z tego co pamiętam znaleziony na ulicy, nie sądzę, żeby uciekł, myślę, że starego, niedołężnego psa ktoś po prostu wywalił.
Czy radzi sobie w schronisku...? Ciężko stwierdzić. Chyba nie jest mu łatwo z powodu ślepoty (w porównaniu np. do mojego ślepego Czarusia).. mocno obija się o sprzęty w boksie.
[COLOR=Red]Ale to jak nasłuchuje, jak czeka na człowieka, jak lgnie do rąk... i jaki jest smutny, kiedy odchodzę od kojca :(
Ślepe, stare psy to najsmutniejszy z widoków, jakie można spotkać w schronisku.
A kiedy ślepy piesek jest tak cudowny, że nie można go zostawić samego.. to serce pęka. I tak mi pęka za każdym razem kiedy go widzę.[/COLOR]
Piesek jest średni, ale raczej z małych średniaków... wygląda trochę jak mix onkowaty ale miniaturka. Jest nieporadny, biedny, ma krzywe łapinki.
Kocha się przytulać, wręcz łaknie kontaktu, jest uroczy i zwalił mnie z nóg...
Przebywa w Przytulisku w Ruścu
[URL="http://www.uwandy.schronisko.net"]www.uwandy.schronisko.net[/URL]
Miał zostać przewieziony do Przyborówka, jednak P.Wanda stwierdziła, że Rusiec to miejsce spokojniejsze i bardziej dla niewidomego odpowiednie.
Niestety rzadziej Ślepusia Witusia widuję przez to...
Ale skradł moje serce i mimo tego, że słabo wierze w jego szczęście, to mam malutką nadzieję, że może los mu się odmieni...
Dla zainteresowanych losem niewidomego psiaczka: Wituś potrzebuje ogłoszeń, bannerka, wsparcia. Może też ucieszyłby się z lepszej karmy, smakołyków...
Kontakt: [EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL] tel. 511819130 (po 18g, jak nie odbiera, sms)
[URL]http://allegro.pl/item1171519383_witus_ktory_widzi_sercem_czeka_na_wlasciwy_dom.html[/URL]
[/B]
bannerki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188024-Witu%C5%9B-%C5%9ALEPU%C5%9A...-Stary-porzycony-zagubiony-nieatrakcyjny-piesek.-CUDOWNY%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img825/5976/witu.jpg[/IMG][/URL][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188024-Witu%C5%9B-%C5%9ALEPU%C5%9A...-Stary-porzycony-zagubiony-nieatrakcyjny-piesek.-CUDOWNY%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img831/9229/wito.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188024-Witu%C5%9B-%C5%9ALEPU%C5%9A...-Stary-porzycony-zagubiony-nieatrakcyjny-piesek.-CUDOWNY%21%21%21"]
[/URL][/INDENT][B]
[URL="http://img12.imageshack.us/i/p1170005k.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8921/p1170005k.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img5.imageshack.us/i/p1160996.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/623/p1160996.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img340.imageshack.us/i/p1170010.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8177/p1170010.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img683.imageshack.us/i/p1160997.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3644/p1160997.jpg[/IMG][/URL]
[/B][URL="http://img697.imageshack.us/i/p1180942.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6664/p1180942.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img293.imageshack.us/i/p1180935.jpg/"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/370/p1180935.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img811.imageshack.us/i/p1180949.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3689/p1180949.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]