i dzięki gamecie zauwazyłam trójkącik...
EDIT: Oł maj gaaad...a obok jest reputacia:P prawdziwa reputacia. gameta reputaćnęłam Ci, nie wiem, możesz z tego wyciagnac jakies korzysci?:P
wiem, no wiem, perwer ze mnie no :(
post kasumi ubawił mnie o tyle, że dawno nie miałam okazji do kliknięcia w trójkąci - a tu proszę, pach, kliknięte :] Tępię spam nametnie :)