Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/02/10 in all areas

  1. [quote name='Asiaczek']Mocno będziemy zaciskać kciukaski za Pennitka:) pzdr.[/QUOTE] no będziemy mocno prosić , z racji , że jak coś .... , to będziemy mieć więcej zwłok :( ale trzeba być dobrej myśli , nie mam podstaw by nie ufać wetom którzy będą Penna operować. Mój Kano , w czasie kastracji też biegł w stronę światła .. reanimacja trwała bardzo długo i było dużo komplikacji po .. był połowę młodszy wtedy niż Penn obecnie .. w kwietniu 2011 , stuknie Pennowi 10 lat . Tu było dużo mniej groźnie ... niemniej zawał mieliśmy ... niestety w czasie znieczulania , usypiania - wszystko może się zdarzyć
    -1 points
×
×
  • Create New...