Jump to content
Dogomania

Podsumowanie


anija11

Recommended Posts

[B]W związku z częściowym zablokowaniem mojego konta na FM (mogę się zalogować lecz nie mogę nic napisać gdyż moje konto czeka na ponowną aktywację, podejrzewam, że być może ma to związek ze zmianą hasła i adresu mailowego) zamieszczam tu na Dogo moje przeprosiny. Proszę odoby zarejestrowane na FM o przeklejenie linku bądź treści mojego postu na wątek Dog Niemiecki. Z góry dziękuje za pomoc.[/B]
[B]Anna Dymińska[/B]

[SIZE=2]Witam[/SIZE]
[SIZE=2]Na wstępie pragnę przeprosić wszystkie osoby, którym przez ostatnie cztery lata wyrządziłam krzywdę słowem pisanym bądź mówionym.[/SIZE]
[SIZE=2]Wybaczcie...nic nie jest w stanie wytłumaczyć mojego zachowania i zrozumie jeżeli część z Was nie bedzie chciała ze mną rozmawiać.[/SIZE]
[SIZE=2]Około dwa tygodnie temu w wyniku splotu różnych wydarzeń dowiedziałam się, że żyłam w wyimaginowanym świecie, karmiona stekiem kłamstw.[/SIZE]
[SIZE=2]Słowo przyjaciel starciło dla mnie sens...ale co nas nie zabije to nas wzmocni więc obudzona z koszmaru zaczynam na nowo poznawać ludzi.[/SIZE]
[SIZE=2]Jest mi przykro ale nie dlatego, że dałam sobą głupio manipulować ale dlatego, że podeptałam po drodze wielu wspaniałych ludzi.[/SIZE]
[SIZE=2]Zdaję sobie sprawę z tego, że od jakiegoś czasu krążą o mnie wśród "psich znajomych" plotki i pomówienia...to nic, każdy kto poznał mnie i moją rodzinę wie że to są tylko bezsilne zawodzenia i bzdury wyssane z palca.[/SIZE]
[SIZE=2]Nauczona przykładem ludzi, którzy otrzeźwieli przede mną nie będe tu na forum publicznym roztrząsać tematu i nie dam się wciągnąć w internetowe gry...[/SIZE]
[SIZE=2]Wszelkie pomówienia i groźby które do mnie doszły i pewnie nadal będą dochodzić drogą mailową skrupulatnie zbieram.[/SIZE]
[SIZE=2]Nie zniżę się do poziomu szmacenia i wyciągania brudów na forum !! !![/SIZE]
[SIZE=2]Nie pytajcie mnie co wiem....wiem, że nic nie wiem, wszystki informacje jakie do mnie docierały mogły być tylko wymysłem wyobraźni bądź świetnie spreparowanymi faktami a ja przysięgłam sobie, że plotek i bzdur powtarzać nie będe.[/SIZE]
[SIZE=2]Na marginesie moja rada dla "świeżonek" nie oceniajcie jeżeli nie zobaczyliście na własne oczy !! !! Nie dajcie się omamić "psi świat" to nie tylko intrygi i szeptanie w kuluarach to przede wszystkim grono wspaniałych ludzi z pasją, posiadających swoje psy z miłości do nich a nie dla poklasku i uwielbienia ogółu...szkoda że tak późno to zauważyłam.[/SIZE]
[SIZE=2] [/SIZE]
[SIZE=2]p.s. Proszę bardzo nie łączyć mojej osoby z nikim innym, stałam się nowym odrębnym organizmem. Od dwóch tygodni mam własny mózg i spowrotem spokojnie bijące serce.[/SIZE]
[SIZE=2]Nie dam się także zastraszyć, nie boje się...wiem jak to działa...uczyłam sie od mistrza.[/SIZE]
[SIZE=2]Jeszcze raz przepraszam wszystkich, życzę Wam abyście spotykali na swojej drodze tylko wspaniałych ludzi, ludzi pełnych pasji i miłości do tego co robią teraz wiem, że jest ich znacznie więcej niż myślałam. Mam nadzieje, że choć część mojej winy zostanie mi wybaczona.[/SIZE]
[SIZE=2]Z poważaniem [/SIZE]
[SIZE=2]Anna Dymińska[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...