Jump to content
Dogomania

Kochamy Nasze Bullowate


Recommended Posts

[COLOR=#333333][FONT=arial]"Kocham mojego bullowatego" zrealizowanego przez Fundację AST oraz ArtDog - Pies w Obiektywie. Psy które wzięły udział w nagraniu stanowią tylko garstkę z wielu pozytywnych przedstawicieli grupy terierów typu bull.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]Serdecznie dziękujemy wszystkim opiekunom za udział w naszym projekcie oraz za to że Wasze psy są tak fantastyczne dzięki Wam.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]Miłego oglądania.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]Fundacja AST Team[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]Tworząc filmik wzorowaliśmy się na zagranicznej kampanii p.t.:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]''I Love My Pit Bull - ACPB PSA''[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]''Kocham Mojego Bullowatego'' - Fundacja AST #1[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]www.fundacja-ast.pl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]www.fb.com/fundacja.ast[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=arial]www.fb.com/pieswobiektywie


[/FONT][/COLOR][URL]http://www.youtube.com/watch?v=92kzLGcCHfk[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=FTn34gpV3KY[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']fantastyczna akcja aż serce rośnie że nie wszyscy ludzie są zdania że bulle to psy mordercy niestety u mnie ten pogląd nadal istnieje - mentalność ludzi .....ach[/QUOTE]

u Nas niestety tak samo:angryy:
kiedy dowiedzieli się w pracy jakiego mam psa,chcieli fotki zobaczyć,zachwycali się nad Synkiem jak głupi:evil_lol:,a w sumie to miłe,że ktoś nie skreśla psa za to że jest

Link to comment
Share on other sites

jak idę z Shillą i Sethem to część ludzi ciumka i woła wyciągając łapska ( nie wiedzą że Seth mimo że wygląda jak malamut nie jest miłym psem!!!)
a jak idę z Shiro rozchodzą się na boki i słyszę za plecami "po co komu takie bydle i jeszcze niebezpieczne..." bla bla bla
szkoda że nie wiedziałam o tym projekcie bo chętnie wzięłabym udział z moim astem ;-) no bo.... kocham swojego bullowatego :loveu:
jakbyś coś słyszała że będzie robiony podobny projekt daj mi proszę daj mi znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']jak idę z Shillą i Sethem to część ludzi ciumka i woła wyciągając łapska ( nie wiedzą że Seth mimo że wygląda jak malamut nie jest miłym psem!!!)
a jak idę z Shiro rozchodzą się na boki i słyszę za plecami "po co komu takie bydle i jeszcze niebezpieczne..." bla bla bla
szkoda że nie wiedziałam o tym projekcie bo chętnie wzięłabym udział z moim astem ;-) no bo.... kocham swojego bullowatego :loveu:
jakbyś coś słyszała że będzie robiony podobny projekt daj mi proszę daj mi znać[/QUOTE]


musisz zaglądać na stronkę fundacji Ast,często tam są informacje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...