Jump to content
Dogomania

Alergia u Labradora - problem z uszami


Iza85

Recommended Posts

Cześć wszystkim,
mam pytanie do wszystkich posiadaczy Labusiów, którzy również borykają się z problemami usznymi u swoich psiaków. Mój Cezar ma 9 miesięcy (więc jeszcze jest szczeniakiem choć już sporawym :eviltong:). Borykamy się wspólnie z wstrętną, śmierdzącą wydzieliną z jego uszu. 1 weterynarz stwierdził, że jest to problem natury grzybicznej i będzie się nawracał gdyż jak pies raz to złapie no to już po ptokach. Zapisał krople "Posatex", przeszło na jakieś 1,5 m-ca i wróciło. 2 weterynarz (stwierdziła, że niech się wypowie inny wet) oznajmił iż pies ma alergię i dlatego Cezar ma problemy z uszami. Zapisał krople "Surinal" (czy coś takiego), kapsułki Viacutan Forte i kazał jeść karmy antyalergiczne. Zakupiłam mu Acane (strasznie drogaaaa!!!). W sumie jest ciągle na tej Acanie, nie zakrapiam już uszu i jest w miarę ok. Ale się tak zastanawiam czy może ktoś ma również tego typu problem ze swoim Labkiem i zna jakieś skuteczne metody walki z problemami usznymi??? Z góry dziękuję za info!!!

Bźki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...