• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

szafirka

Members
 • Content count

  1367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szafirka last won the day on September 9

szafirka had the most liked content!

1 Follower

About szafirka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1382 profile views
 1. Tak, potwierdzam, zakupiłam dla 3 psiaków jeden wór karmy i po wyprowadzce Elfika i Majki zostało 9 kg. Dam znać jak puszki dojdą. Na początku tygodnia mają przyjść 2 rodziny zainteresowane naszymi psiakami, jedni głównie Teosiem, drudzy głównie Nachosem, który przyjechał do nas z Radys. Mam nadzieję, że domy okażą się fajne i zgodne.
 2. Waży 10 kg, w kłębie ma 43 cm. Do wszystkich psów Teoś jest pozytywnie nastawiony, zazwyczaj jednak uległy, np. je zawsze osobno, ponieważ nie umie pilnować swojej miski, a że zawsze ma lepsze rzeczy, to jest sporo chętnych :)
 3. Aaaaaa, pomiziamy się troszeczkę :)
 4. Wczoraj doszła paczka, psiaki dziękują :) Majeczka jest pozytywnie nastawiona do każdego - kobiet, mężczyzn, dzieci, psów i kotów. Jest kochana i mam wrażenie, że im bardziej się otwiera, tym pięknieje. Jej sierść jest mięciutka, coraz bardziej błyszcząca. Mówiłam ostatnio Bogusi, że boję się jej białego pyszczka, tzn. żeby potencjalni chętni nie myśleli, że to siwizna starszego psiaka, ale nieeee, już widać, że to blond :) słońce się przebija, więc sesja chyba dzisiaj wyjdzie, tymczasem poranny pycholek pozdrawia.
 5. Na dzień dobry ŻYWY Teodorek :)
 6. Lotka to baaaardzo pozytywna dziewczynka. Całą sobą cieszy się z kontaktu z człowiekiem, z tego, że ktoś ją głaszcze, że w ogóle jest. Czasami nie można przejść, bo skacze bez przerwy na nogi zwracając na siebie uwagę. Taki pieszczoch za kratami Radys? nieeee :) Lotka była u weta, jest zdrowa, więc zrobię w najbliższych dniach zdjęcia i niech świat ją zobaczy.
 7. Majka jest bardzo kochaną, wdzięczną sunią. Rozbrykała się dziewczyna, przychodzi na zawołanie, zaczepia do głaskania. Je chętnie, więc powinna niedługo odzyskać normalny wygląd i błysk sierści. Od nowej rodziny Elfika psiaki dostały 60 zł. i zapowiedziałam, że przeznaczę te pieniążki na smaczki, zatem jutro chyba przyjdzie do kogoś Mikołaj :) będzie chrupanie. Dzisiaj miałam zaplanowaną sesyjkę, ale brzydko na dworze, a lampa nie sprzyja czarnulkom. Aparat w pogotowiu.