Jump to content
Dogomania

Malutki Czarek już bezpieczny i kochany w Domu Stałym!!! Teraz jest szczęśliwy!!!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='Agata,Sonia']
Nie chce sie zgodzic,poniewaz uwaza,ze nie nadaje sie na dt.Za bardzo przezywam rozstania:placz:
[/QUOTE]

Agato ja tak samo przeżywam jak mój podopieczny w schronie pójdzie do DS....
Za Czarusiem też będę tęsknić bo to mój ulubieniec i jak jestem w schronie to zawsze z nim chodzę na spacery do kuchni (ocieplanego pomieszczenia) i tam sobie leżymy więc też będzie mi brakować Czarusia..
Lecz wolę żeby teraz trafił do dobrego DT lub jakiegoś złego DS lub nawet co gorsza żeby odszedł!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata,Sonia']Chciałam zabrac Czarka juz dzisiaj,ale jak rano powiedzialam o moich zamiarach TZ-cia(mąż) to zrobil mi małą awanturę. On swoje,a ja swoje...
Nie chce sie zgodzic,poniewaz uwaza,ze nie nadaje sie na dt.Za bardzo przezywam rozstania:placz:
Dlatego nic nie pisałam na wątku,nie chciałam robic zamieszania...Mam nadzieję,że przekonam męża:roll:

[COLOR=darkred]Mam jednak ogromną prośbę...Jeżeli zabiorę Czarka na bezpłatny tymczas to czy jest taka szansa,żeby przeznaczyc deklaracje na Kulfona i wyciagnac Go do hotelu?To jest owczarkowaty piesek,którego tak samo jak Czarka atakują inne psy...(to samo schronisko).[/COLOR][/QUOTE]

Może Mu ugotuj coś pysznego przed rozmową???:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talcott']Działa !!!!Za nim mój Mężuś zdążył otworzyć buzię -jak zobaczył kolejnego pupila - to już miał półmiseczek z czymś pysznym przed nosem!:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

hihihih, dobrze wiedzieć :D :diabloti: :facelick: :eating:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Chciałam zabrac Czarka juz dzisiaj,ale jak rano powiedzialam o moich zamiarach TZ-cia(mąż) to zrobil mi małą awanturę. On swoje,a ja swoje...
Nie chce sie zgodzic,poniewaz uwaza,ze nie nadaje sie na dt.Za bardzo przezywam rozstania:placz:
Dlatego nic nie pisałam na wątku,nie chciałam robic zamieszania...Mam nadzieję,że przekonam męża:roll:

[COLOR=darkred]Mam jednak ogromną prośbę...Jeżeli zabiorę Czarka na bezpłatny tymczas to czy jest taka szansa,żeby przeznaczyc deklaracje na Kulfona i wyciagnac Go do hotelu?To jest owczarkowaty piesek,którego tak samo jak Czarka atakują inne psy...(to samo schronisko).[/COLOR][/QUOTE]

Cioteczki ponawiam moją prośbę...To jest link do Kulfona [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141672-Kulfon-mix-ON-ka-gryziony-przez-inn*****-czeka-na-dom/page7[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Cioteczki ponawiam moją prośbę...To jest link do Kulfona [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141672-Kulfon-mix-ON-ka-gryziony-przez-inn*****-czeka-na-dom/page7[/URL][/QUOTE]
Jeśli bierzesz Czarusia przenoszę moją deklarację na Kulfona:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talcott']A jak on zniesie kastrację po tych obrażeniach? Jej. Wiadomość super! Ale - czy On da radę?[/QUOTE]

Raczej powinien dać radę bo aż tak pogryziony to on nie jest:)
A w schronisku psów nie kastrują tylko suczki...Więc w nowym domu lub w DT by musiał być kastrowany.

Link to comment
Share on other sites

Agata,Sonia super! :) ja tez przenosze deklaracje na Kulfona.


Czarus dojdzie u Ciebie do siebie i moze sie go wykastruje.Mam domek chetny na niego z Poznania.Jeszcze do sprawdzenia.No i Czarus nie moglby isc tam bez kastracji bo sa dwie suczki niesterylizowane male....

Link to comment
Share on other sites

Agata super że go bierzesz na DT :)
Tylko mówię Czasami możesz pojechać nadaremnie bo on się boi pracownicy...
I go nie złapię...
Może akurat da radę go złapać ale nie wiem...
Jak ty będziesz go wołać to być może podejdzie pod wyjście z wybiegu...
Mówię ci to ponieważ nie chce żebyś pojechała i przyjechała bez psa.
Jak go nie złapiecie to w sobotę ja będę to wtedy też możesz pojechać po maluszka:)
(Wiem że teraz liczy się czas lecz piszę to żeby uświadomić Agate,Sonie o tym)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...