Jump to content
Dogomania

Legnica - sunia z 9 szczeniakami,wszystkie maluchy mają domy!!!


Niewiasta_21

Recommended Posts

tak w schronisku maja bajzel i to niezly...tak jak pisalam juz wczesniej postram sie wpasc tam moze jutro zobacze jak z czasem sie wyrobie.a co do Fionki tak jest kochana ale zdaje sobie sprawe ze nie moge jej zatrzymac,mam czas tylko do 20 czerwca blagam szukajmy jej dobrego domku, A co do szczeniat juz sa osoby ktore sie rozmyslily wiec szkujamy i dla nich dalej domkow,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Seaside, jeśli sie okaże że sagi już nie ma w schronie, to trzeba ściągnąć jej ogłoszenie po lecznicach i Fionkę na to miejsce wrzucić:roll:bo na tych tablichach t strasznie mało miejsca, a rozmnażacze swoje pseudorasowe szczeniaki wrzucają:shake:

Link to comment
Share on other sites

sadzilam ze dzis dojade do schroniska ..ale niestety raczej nie dam rady,maja dzis przyjechac ogladac szczeniaczki mam nadzieje ze na ogladaniu sie nie skonczy;)mam nadzieje ze jutro sie wyrwe .prosze abyscie pokazaly mi kakretnie psy ktore mam sprawdzic,ja ogolnie porbie fotki postaram sie ujac wszystkie bidulki ale jakie interesuja was szczegolnie,czekam na zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

nie ma sprawy elta, szczylki teraz na 1 miejscu:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69752[/URL] to wątek sagi, już raz niby ja adoptowano, ale się okazało, że siedzi, teraz też na stronie schronu przeniesiona, w jeleniej psy sa dość często przenoszone do innych boksów więc zielonego pojęcia nie mam gdzie moze być, doddy od bulków wypatrzyła tam jakiegoś staruszka bullowatego. Bo jak Sagi nei ma w schronie to sie pościaga jej ogłoszenia i wywiesi niunię od Ciebie po weterynarzach u nas, a jednak ludzie mają większe zaufanie do psa, który już jakoś został zweryfikowany:roll:

Link to comment
Share on other sites

Damian twierdzi że wysypał mi się word i exel dlatego nie mogę nic zrobić :placz:
Jutro luźniejszy dzień w pracy więc tam sklecę i wyślę wam maila

Elta i jeszcze jedna dziewczynka - szukałyśmy jej domu, ale po długim czasie znikneła... nie wiemy czy to prawda........
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59456[/URL]

Chyba tyle bo bez sensu nawrzucac ci na głowe ;) to chyba najważniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

wiec.sprawa adopcyjna szczeniat wyglada tak...........?zostaly by jeszcze tytlko 2 sunia i piesek ale i nad nimi sa ludzie ktorzy sie jeszcze zastanawiaja...wiec bedzie dobrze :)ale co z mamusia borki co bedzie jek nie zdaze z adopcja do mojego wyjazdu cioteczki ratujcie!!

Link to comment
Share on other sites

szczeniaki sa juz wszyskie zajete .....ale jest problem fiona nie chce ich juz karmic co robic? czy mozna je juz powoli wydawac????sadze ze fiona nie ma juz czym je karmic podaje jej odzywki ale to chyba zamalo zaczyna jej wypadac siersc to pewnie oslabienie po ciaz hi hi sadze wedlog siebie :)ha ha,podaje malym ryz z kurczakiem ale co dalej? one sa juz duze nie wiem ale sadze ze chyba mozna je wydawac jak sadzicie cioteczki??? maja juz 5 tyg.

Link to comment
Share on other sites

ja swojego poprzdniego psa wzięłam jak miał ok 5 tygodni, sam juz jadł i nie było problemów, troszke płakał ale od pierwszej nocy władował mi sie do łóżka:diabloti:i tak pozostało juz do końca;)
Elta nie zapomnij prosze o umowach adopcyjnych
Fionke jutro rozwieszę, bo dzisiaj jestem po wizycie w schronie w Dłużynie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...