Jump to content
Dogomania

Kielce potrzebuje pomocy :)


Adriannna

Recommended Posts

Witajcie, a wiec mam taki problem 2 miesiące temu wzięłam sunie z ulicy. I 4 dni temu zauważyłam ze ma cieczkę ( była w domu ale nie panuje nad wstrzymywaniem moczy nawet przez 2h, nie jest nauczona ), płot mam ale jamnik który ma właściciela wlazł do mnie ( mówiłam właścicielowi żeby psa pilnował, ale on ma to w d..... . Moja sunia jest duża i nie wydaje mi się żeby ją pokrył, ale w obawie przed niechcianą ciąża poszukuje kogoś kto da mi namiary na veta w Kielcach który w miarę tanio przeprowadzi sterylizacje. Ja mam tylko 17 lat i nie zarabiam ( ze sterylizacją chciałam poczekać aż uzbieram pieniądze, bo wakacje tuż tuż to jakąś robotę się znajdzie). Rozmawiałam z mamą, mama mówi ze da mi 200 zł ale boje się ze to nie starczy. wiec potrzebuje poprostu namiaru na jakiegoś taniego :( i chciałam się jeszcze zapytać czy możne się nie spotykacie gdzieś w Kielcach ze swoimi pupilami na spacer, oraz uczycie je posłuszeństwa, bo ja nie wiem jak i potrzebuje pomocy. Chodzę z nią na łąki i do lasu to mi ucieka i przychodzi do domu po 2h, a boje się ze jej się coś stanie, albo ona komuś coś zrobi bo to duży pies i jeszcze nie znam jej tak dobrze.
Pozdrawiam Ada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kyu']Serio, nikt z Kielc nie może pomoc dziewczynie?
Marianna, skontaktuj się ze schroniskiem w Twoim mieście i przedstaw sytuację, tyle mogę pomóc, może coś wymyślą.[/QUOTE]
Kyu,Adriannie musiało się coś przypadkiem wcisnąć,bo są dwa takie same wątki jej autorstwa,w drugim więcej osób jej odpisało:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253451-Kielce-potrzebuje-pomocy-%29[/url]
ten spamer po prostu napisał w tym,w którym nikt jej nie odpisywał i tym samym go podniósł;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...