-
Posts
1189 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asz26
-
Obroże już zapłacone,na koncie pozostało 89zł.
-
Hurra mam dług spłacony za obroże :-D Dziękuje panie Sławku za kolejną pomoc z pana strony.
-
Bo takie są zwariowane kudłate kulki biegają po podwórku i takie mają być :-) Uwielbiam patrzeć na ich przemiany z wylęknionych psiaków które sikają ze strachu przy gwałtownym ruchu robią się wesołe pieski które psocą ile tylko się da a ile już kwiatków przesadziły :-)
-
http://pl.tinypic.com/r/2s7c5xd/8
-
http://pl.tinypic.com/r/2hmdb90/8 A na tym filmiku jest widać mojego prawie półtorarocznego siostrzeńca jak gra w piłke z Cyganem.To dziecko uwielbia psy.
-
Musi być dobrze innej opcji nie przyjmuje,na pewno zrobie wszystko żeby Pimpuś był zdrowy.
-
On też biega bawi się tylko niepokoi mnie ten guzek i ta sierść na uszach.Zabiore go w przyszłym tygodniu do weterynarza bo będzie ta pani weterynarz do której mam zaufanie.Podejrzewam że bedzie potrzebna kastracja :-( Pozostałe psiaki mają się dobrze,Aza już tak odżyła że zaczęła bronić podwórka :-) To jest coś wspaniałego jak widze przemiane tych psów.Dzisiaj rodzice mówili że koło działki pojawił się jakiś pies,mam nadzieje że był z kim w lesie że to nie jest kolejny wyrzucony pies.
-
http://pl.tinypic.com/r/2j5hn4o/8 http://pl.tinypic.com/r/33k7ksm/8
-
Czy ktoś może wie jak zamieścić tu filmiki???
-
Dziękuje za opłacenie faktury.
-
Dziękuje,jeszcze 110zł i bede spokojna.Boje się że ten mały Pimpuś bedzie miał coś poważnego :-(
-
Czy te problemy nigdy się nie skończą?Pimpuś musi trafić do weterynarza nie wiem co się z nim dzieje ale wyszła mu sierść na uszkach,non stop coś leci mu z oczu tak jakby płakał a najgorsze jest to że ma jakiś guzek za jądrami,on jest nie kastrowany nie starczyło mi funduszy na jego kastracje na dodatek konto świeci pustkami jest 160zł na minusie Prosze pomóżcie chociaż spłacić dług za obroże .
-
Wesoła gromadka i ich codzienna zabawa piłką.Ale z piłki już nic nie zostało :-)
-
Pusia i Mały trafiły do miłej rodziny.W zeszłym roku Mały poszedł za suczką i został u tych ludzi a w tym roku trafiła do nich też Pusia.Nie mam pojecia jak ona się tam znalazła ale z tego co wiem to sama tam poszła.Nie wiem może Mały po nią przyszedł bo był bardzo zżyty z Pusią.Ja chodziłam szukałam jej po lesie a ona w jak najlepsze mieszkała już w domu razem z nastoletnią dziewczynką.Jak się dowiedziałam gdzie ona jest to pojechałam po nią ale ta dziewczynka tak płakała i prosiła żebym ją zostawiła i w końcu została tam.Jakiś czas temu byłam zobaczyć jak się Pusia sprawuje i czy wszystko jest ok,ale ma dobrą opieke i dbają o nią tak samo jak o Małego i o sunie którą mieli wcześniej.
-
Hortonek dzisiaj miał zdjęte szwy,teraz już nic mu nie przeszkadza w zabawie z dzieciakami.Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc w opłaceniu zabiegu.
-
Faktura za kastracje Hortona.Horton był wykastrowany dzięki 4DogS i Teresaa118. Bez Waszej pomocy Horti musiałby być uśpiony.Bardzo dziękuję w imieniu siostry i jej dzieciaków dla których ten pies jest wszystkim.
-
Bokserek Hortonek w poniedziałek jedzie na zdjęcie szwów.Były małe problemy z wychodzeniem na spacery trzeba było znosić go ze schodów a on troszke waży ponad 38kg oprócz tego pies doszedł dość szybko do siebie i rozrabia z najmłodszym siostrzeńcem.
-
Psiaki zabezpieczone od kleszczy obrożami kiltix ale dług jest nadal :-(Może jest ktoś kto chce pomóc i wpłaci parę groszy na udostępnione konto 4DogS?Jest 161zł na minusie bardzo prosze o pomoc liczy się każda złotówka.
-
Już wyjaśniłam wszystko w gabinecie,koszt zabiegu razem z badaniami i z rtg wyniósł 345zł,czyli kastracja z badaniem krwi na wątrobe i nerki,babeszjoze,rtg ogona,oraz czyszczenie uszu i zastrzyk 285zł do tego w piątek był dodatkowy zastrzyk przeciwbólowy i jeszcze jeden z antybiotykiem na niedziele 10zł i do tego rtg płuc 50zł razem wyszło 345zł.
-
Super dziekuje.Horti był dzisiaj na kontroli dostał zastrzyki przeciwbólowe i antybiotyk,na szczęście nie naruszył szwów.
-
Bardzo dziękuje za pomoc.Dzisiaj jedzie na kontrol ale nie za dobrze to wygląda bo w nocy rozebrał się z kubraczka i dobrał do szwów,teraz go boli i pewnie dostanie zastrzyki przeciwbólowe.
-
Dzisiaj się dowiedziałam że nie dało rady się dogadać żeby zabieg był tańszy nawet okazało się że wyszło o 35zł więcej i w poniedziałek ide to wyjaśnić bo nie mam pojęcia skąd się wzięło to 35zł wiecej.W poniedziałek bedzie włascicielka gabinetu i pani weterynarz która prowadzi Hortona więc wszystko wyjaśnie.
-
Przepraszam że dopiero dzisiaj wstawiam zdjęcie.Wczoraj Horton nie chciał dać sobie zrobić zdjęcia uciekał i się chował ale dzisiaj zachowywał się jakby nie przeszedł żadnego zabiegu,był wesoły i próbował skakać.Oby tak zostało.Jutro na kontrol i na zastrzyk.
-
Dziękuje panie Sławku za wpłacone pieniądze.Na minusie nadal jest 160 zł.Jeżeli ktoś chce wpłacić na Hortona to prosze dopisać dla Hortona.Dziekuje za każdą wpłate.
-
Operacja udała się,Horton teraz odpoczywa w domu.Koszt zabiegu 260zł ale p.Ludwa miała dzwonić do gabinetu porozmawiać żeby było taniej ale nie wiem czy coś opuszczą.Wszystkie koszty jakie były to takie 50zł rtg płuc,dzisiaj zabieg 260zł , badanie krwi na wątrobe i nerki 25zł oraz rtg ogona i badanie na kleszcze i czyszczenie uszu za darmo a i jeszcze bedzie zastrzyk 15zł w piątek czyli koszt wszystkiego 350zł .Później wstawie zdjecie Hortonka.Bardzo dziekuje za pomoc.