Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Witaj Agatko!! Popytaj proszę. Jeśli by się udało, to do Lublina już łatwiej dowieźć.
  2. Proszę o udostępnianie . Szukamy transportu! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0PvjLyNySh3p59tEm9LtZgCJxf6F6Sw8SSW2EVz2Fxv2bCTKqhoMrUbq1BLBAx4wjl&id=100057044216337
  3. Zapraszam na wątek Bąbla Mały Bąbel z przytuliska jedzie na DT!! Potrzebne fundusze na kastrację i weta!! Proszę!!!! - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  4. Skarbnik : Alaskan malamutte WPŁATY: 1. Livka -50zł -23.08.2023r 2. Filipki -100zł -24.08.2023r STAN KONTA: 150,00 zł na dzień 24.08.2023r WYPŁATA: - 99,43 zł (zwrot za karmę, szczegóły na str 3 wątku) STAN KONTA: 50,57 zł na dzień 29.08.2023r WPŁATY: 3. Mazowszanka -20zł -29.08.2023r 4. Dusia-Duszka -50zł -03.09.2023r 5. Agat21 -462zł (bazarek imienny) -18.09.2023r STAN KONTA: 582,57 zł na dzień 18.09.2023r WYPŁATA: - 205, 00zł (zwrot za badanie, wizytę wet, szczegóły na str 5 wątku) STAN KONTA: 377,57 zł na dzień 18.09.2023r WYPŁATA: - 130, 00zł (zwrot za badanie, wizytę wet, szczegóły na str 9 wątku) STAN KONTA: 247,57 zł na dzień 24.09.2023r WPŁATY: 6. Agat21 -23zł (dopłata bazarek imienny) -24.09.2023r STAN KONTA: 270,57 zł na dzień 24.09.2023r WYPŁATA: - 107,42 zł (zwrot za karmę, szczegóły na str 12 wątku) STAN KONTA: 163,15 zł na dzień 16.10.2023r WPŁATY: 7. Nadziejka (bazarek) - 73zł -20.10.2023r 8 Nadziejka (bazarek) 10zł -31.10.2023r STAN KONTA: 246,15 zł na dzień 31.10.2023r WYPŁATA: - 246,15 zł (przelew na konto Drugiego, szczegóły na str 14 wątku) STAN KONTA: 00,00 zł na dzień 07.11.2023r
  5. Formy pomocy: Deklaracje stałe: 1. Znajoma elik - 10zl wpłacone: Deklaracje jednorazowe: 1. Livka wpłacone: 50zł -23.08.2023r 2. Filipki wpłacone: 100zł -24.08.2023r Inne formy pomocy: 1. agat21 - bazarek imienny wpłacone 2. Nadziejka - bazarek wpłacone
  6. Bąbla zobaczyłam jakiś czas temu na stronie Biłgorajskiego Azylu. No i od tego czasu intensywnie myślałam jak mu pomóc....Psiak przebywa w tym samym przytulisku, w którym była Isia, Beżo....Wiadomo, jakie są tam warunki... Tak o nim pisze Marta: "Parę miesięcy temu ktoś wyrzucił go z auta za Suścem.. On czekał koło drogi, potem chodził pod sklep gdzie go dokarmiali i tam leżał, ale potem wracał na drogę i czekał...Koleżanka moja też go karmiła, nie mogła jednak zabrać go do siebie bo ma psów i kotów sporo. Bezpieczniej dla psa było zabrać go do przytuliska. I tak biedny siedzi...Nikt o niego nie pyta, nie szuka, nie dzwoni... Bąbel jest do ludzi przyjazny, do psów nie najgorzej.. Bąbel oceniony jest na 5 + (może 7 może 8 lat?)j....Waży ok 10kg. Jest zaszczepiony. Nie jest wykastrowany. Kochana Nesiowata zgodziła się przyjąć go na DT . Będą potrzebne fundusze na kastrację, weta. No i szukamy transportu.... Oto Bąbel :
  7. Danusiu..tam w tym przytulisku jest Bąbel..cudny psiak..taka długowłosa wersja Lali.. Ma + 5 lat..Sen z powiek spędza mi ten pies..ale nie mam za co i gdzie go zabrać..
  8. Chłopaki mieli robione badania kału. Wszystko ok. Czyściutko!!! W tym miesiącu zapłaciłam 650zł. (600zl hotelowanie plus 50zł badania) Wieczorem uaktualnìę rozliczenie
×
×
  • Create New...