Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Moje ogłoszenie jest na Sosnowiec. Może zmienić miasto?
  2. Po adopcji Maro pozostała kwota 1841,08zł Wspólnie z Aska7 rozdysponowano ją następująco: 1. Zew : 227,59zł Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 2. Dylan : 749,17zł Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : ) - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania3. 3. Tymek : 200,00zł PROSZĘ O POMOC W OGŁASZANIU TYMKA!!Uwolnij mnie proszę..Duży, czarny, kudłaty..bez szans na adopcję ze schroniska. Bardzo prosimy o wsparcie na ratowanie tego psa!!Ma na imię Tymek. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 4. Albi i Kaj : 400,00zł Mały piesek i sunieczka zamarzają w przytulisku. Pomóżmy im znależć DOM!!! Marcyś ma dom! Zamieszkał w Warszawie. Smutny maluszek ze schroniska bardzo prosi o dom!! Pomóżmy mu proszę!! - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 5. Wiktor : 246,32zł 11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 260,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę .... - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  3. Na koncie Drugiego [*] pozostała kwota 370,27zł Całość przekazujemy na spłatę zadłużenia Zewa Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia. - Strona 26 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  4. Od stycznia będę wpłacać 20zł na konto psiaczków jako stałą deklarację
  5. Tak napisał domek Blanusi: "Dziękuję za Blanutę jeszcze raz jesteśmy zakochani ona jest bardzo mądrym psem."
  6. Widocznie tak. sunia śliczna, pięknie się otworzyła na ludzi i inne pieski. P Viola mówi, że jak bawi się z Benem to już telewizji nie trzeba. Mają uciechą patrząc na te ich figle.
  7. Niestety, pani wycofała się z adopcji Albi. Jako powód podała, że wracając z działki znalazła pieska pod sklepem. Chcę w to wierzyć.... Albi nadal szuka domu, proszę o pomoc w ogłoszeniach Tutaj moje na Lublin: Pusia, mała, śliczna sunia do adopcji. Lublin • OLX.pl Potrzebne na Warszawę, Łódź i Kraków Proszę
  8. Gruba jest ukraińską suczką. Uratowana z Dniepra. Pięknie dogadała się z Szamanem, razem szaleją na spacerach Adam obiecał więcej zdjęć.
  9. Takie źyczenia "Dzień dobry. Dzisiaj też chciałam wysłać Pani życzenia noworoczne od nas i oczywiście od Figa. Teraz właśnie odpoczywa po spacerze i śniadaniu na parapecie. Myślę że nie narzeka na życie z nami, a my nie wyobrażamy sobie życia bez niego".
×
×
  • Create New...