Jump to content
Dogomania

Pi_Uch

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Pi_Uch

 • Rank
  Member
 • Birthday 05/29/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://limes-inferior.pl/

Converted

 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  psy, jazda na rowerze, pozycjonowanie stron, kuchnia
 • Occupation
  specjalista SEO
 1. A ja zawsze zabieram mojego psa do sklepu, jeszcze nikt nie zwrócił mi uwagi:) Przeciwnie, każdy się zachwyca:)
 2. Pi_Uch

  plaża

  Już za chwilę Nasze psy będą mogły biegać po każdej plaży (mam nadzieję, że pogoda chociaż na moment się poprawi). Na granicy Gdańska i Sopotu owszem mamy plażę dla psów, ale dostępną dopiero po godzinie 18...(i tylko do 24).
 3. W Gdańsku z wybiegów korzystają przede wszystkim właściciele ras dużych...dość często mijam kilka wybiegów, ale skorzystałem tylko kilka razy. Zdarza się nawet, że właściciel przebywa na wybiegu przez kilka godzin (całkowicie ignorując innych właścicieli, i inne psy).
 4. Zwłaszcza bez kagańca...A bardzo często spotykam się z takimi sytuacjami (szybko przechodzę na drugą stronę ulicy). Niestety nieodpowiedzialnych (i leniwych) osób (właścicieli psów) nie brakuje...całkowicie pozbawionych wyobraźni także.
 5. O czekoladzie i psach naczytałem się sporo...od tego momentu spożywam ją w "w pozycji stojącej" (nie ryzykuje wystąpienia "nagłej, nieprzewidzianej, i opłakanej" w skutkach sytuacji). Uważam także na wszelkiego rodzaju ciasta i ciastka czekoladowe.
 6. Mam podobny problem, moja suczka ma cieczkę po raz pierwszy, przez kilka ostatnich dni zauważyłem kilka kropek nic więcej, dzisaj w ogóle, po przeczytaniu powyższego wątku nie mam najmniejszych wątpliwości, że powinienem udać się z nią jutro do weterynarza
 7. A mój piesek od początku uwielbia marchewki, i na całe szczęście nie ma żadnych problemów z trawieniem, ale w pełni rozumiem Twoje obawy. Na początku również również tarkowałem marchewkę, a teraz kroję na małe kawałki.
 8. Nie zgodzę się z tym, że "warto" kąpać psa w szamponie "dla ludzi". Moja sąsiadka postąpiła w taki sposób, i bardzo długo leczyła go u weterynarza, pies miał "dziury", powypadały mu włosy, nie wiadomo czy odrosną...:( Ja kąpie w szamponie przeznaczonym do rasy mojego psa (warto o to zapytać w sklepie).
 9. Od kilku miesięcy jestem dumnym właścicielem Kiki...suczki, która nie cierpi pisania. Zachęcałem ją już na wiele różnych sposobów, bez efektów. Za każdym razem kończy się to gryzieniem szczotki (nie ukrywam, że rosną jej jeszcze ząbki). Myślę, że My właściciele także musimy wykazać się cierpliwością.
×
×
 • Create New...