Jump to content
Dogomania

wiewoira

Members
  • Posts

    1691
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiewoira

  1. Lolunia i te jej łapunie i uszunie ach!!!:loveu: Piękna kobitka z niej ... to są chwile kiedy potwornie żałuję że nie mam domu z ogrodem :(
  2. Co ja pacze!!!Złośnica spotulniała...oby tak dalej Sonieczko ;)
  3. [quote name='Murka']Fotki będą po niedzieli, muzzy jest dopiero w połowie obrabiania fotek. Dla pocieszenia napiszę, że koszt sesji wynosi aż 2,40 zł na psiaka :) U Rogerka wszystko ok, jest przegrzeczny, świetnie dogaduje się z psami, sam wraca do boksu zawołany, nic nie kombinuje z płotami. Jest bardzo cichy, mało kiedy szczeka (przeważnie tylko wtedy gdy chce na siebie zwrócić uwagę ;) ). Stróż z niego kiepski, do gości sąsiadów macha ogonem przez siatkę ;) Czasami dostaje "głupawki" i okazuje radość wskakując mi z impetem na brzuch, odbijając się łapami - jak do tej pory udało mi się uniknąć wywrotki, ale pewnie do czasu, bo Rogerek lubi się tak cieszyć z zaskoczenia :)[/QUOTE] Baaardzo zadowolona z Rogerka jestem ;) Teraz czekam z utęsknieniem na zdjęcia i liczę że chłopak szybko do domku trafi :cool3:
  4. [quote name='Martika@Aischa']ciocia to moje marzenie aby Sonia została u Pani Ani i była najlepszą kumpelą naszego Nerusia :) i oby się spełniło ;)[/QUOTE] Kochana ja wychodze z założenia że marzenia się spełniają jeśli nam na tym zależy :p
  5. Ojjj jak się cieszę ;) Sonia powinna mieć Kaśka na imię - Kaśka Złośnica hihih I oby tak to zostało bo w końcu wszyscy zasługują na szczęśliwe zakończenie :loveu:
  6. Fado już ma wysłane z góry 30 zł ode mnie ... w miare możliwości będę dopłacać ;)
  7. Co u przystojniaka słychać ??? Buziaczki w pysiaczki Rogerku :buzi: A fotek jak nie było tak nie ma :shake:
  8. [quote name='margo001']Miziam cię Rogerku :loveu:[/QUOTE] A ja buziam :buzi:
  9. [quote name='Panna Marple']Sonia, przestań się marszczyć i szczerzyć:mad:. A Neruska i p. Ani to tak żal...Wiem jak to jest, kiedy chcesz pomóc, a Twoje ukochane zwierzątko jest w stresie, a drugie pomóc sobie nie daje, bo nie wie o co chodzi i walczy o swoje...[/QUOTE] Dokładnie,ja też wiem bo serce mi pękało,po nocach i dniach płakałam i niestety poddać sie musiałam :(
  10. Ja też trzymam,bo Neruś ciągle nękany to tak nie może być,a z drugiej strony kolejne przenosiny Sonieczki to nic dobrego dla niej.Już o P.Ani nie wspomne bo biedna musi dramat przeżywać...
  11. Zjawiam się i ja . Czy to jest ten psiak z Bestwiny??? Jeśli dam rady to bedzie więcej na razie 5 co miesiąc na bank.
  12. Pani Aniu,pełen podziw dla Pani :loveu: Biorąc pod uwagę że Sonia do tej pory była jedynaczką i nie musiała sie dzielić panią może być to twardy orzech do zgryzienia a postawa Nerusia na pewno nie pomaga,moja sunia przynajmniej też tak ma że jak sie jej jakiś pies boi to traktuje go szerokim "uśmiechem".Powodzenia życzę i dalszej wytrwałości ;)
  13. A ja sie pytam gdzie te foty bo cierpliwość to nie jest moja najlepsza strona :evil_lol:
  14. [quote name='brzośka']szkoda Nerusia strasznie :( była mowa o innych chętnych na suczkę, może warto spróbować?[/QUOTE] Może rzeczywiście nie ma co męczyć psiaków no i Pani Ani wystawiać na taki dramat.Jeśli była by jeszcze jakaś chętna osoba może warto rozważyć taką kwestę ...
  15. Oj Sonieczko,Sonieczko... Pani Ani Szacun i nieskończone dzięki,bo znajomi przestaną ją odwiedzać jak tak dalej będzie:( Myślę tak jak inka33 że Sonia powinna mieć twardo wyznaczone granice,dość rozczulania się bo to tylko pogorszy sytuacje. Trzymam kciuki za całą trójkę :loveu:
  16. Czy ciemno czy nie Rogerek na pewno będzie cudny na fotach ;)
  17. [quote name='Kasiaw201']Roger chyba na stałe zamieszkał w moich snach, nich moja druga połowa już wraca , bo ja niestety nie mam prawa jazdy i jestem w tym względzie od niego uzależniona:onfire:[/QUOTE] Czyli ze bedziemy mogli gratulować ??? Mam wielką nadzieje ze tam ;)
  18. [quote name='Kasiaw201']Cześć Rogerku, mnie też śniłeś się dzisiaj w nocy, w moim łóżku były dzisiejszej nocy dwa psy ten realny i ten ze snu, i wie co zrobiło się w nim nagle ciaśniej:evil_lol:[/QUOTE] Mówi się że sny to nasze marzenia naet te głęboko ukryte i których nie jesteśmy świadomi... No a przecież marzenia należy spełniać :evil_lol:
  19. Kamień z serca Ufff... To teraz wszystko pięknie sie zagoi no i myślę że też zbliży wszystkich do siebie :loveu:
  20. [quote name='joanka40']To rzeczywiście duże szczęście, takie prokocie osiedle. Z tego co mówi Iwonka sosnowieccy działkowicze nie są zachwyceni obecnością kotów na ogródkach. Z tego co Iwonka napisała wcześniej, jeśli nic nie znajdziemy, to kicia będzie spać w piwnicy, a dokarmiać ją będzie pani z bloku.[/QUOTE] Gdyby nie to ze główna administratorka jest kociara to pewnie marnie by konczyły.Piwnica nie jest najgorszym rozwiazaniem tym bardziej ze byl by ktos kto by jej dogladał i dokarmiał.U nas maja celowo udostepniane piwnice i chetne osoby zawsze posprzataja i dogladaja bo ludzie maja zazwyczaj problem jezeli widza kocie nieczystosci ale jak jest czysto to zadowoleni bo gryzoni nie ma ;) Moze trzeba by bylo uzgodnic tez ze sprzataczka zeby miala oko na kicie ...
×
×
  • Create New...