Beti-Buba
Members-
Posts
395 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beti-Buba
-
My z moją sunią buszujemy z kolei na porannym spacerku-takie skowronki jesteśmy ,godzina 6-6.30 to nasz czas.Wtedy przez godzinę łazimy po naszym parku z pięknym starodrzewiem. Wieczorkiem już jesteśmy podnięte-więc tylko krótkie siku i spać :) Bubiszon nie znosi upałów -tak jak ja.
-
Cioteczki zaglądacie tu jeszcze? Wysyłajcie pozytywne fluidy dla Nikusia oby sprawy znalazły pozytywny finał i OBY przetrwał te upały....
-
Skóra mi cierpnie jak sobie pomyślę,że ktoś jeszcze mógłby Nikusia zawieść......Mam nadzieję,że będzie to świadoma i w pełni odpowiedzialna adopcja i Nikuś będzie sobie mógł jeszcze zamruczeć na kolankach ukochanej,przyszłej pańci:"Weeeeesoooooołe jest życie staruuuuuuuuuuszka ha,ha!!!
-
Droga Jagusiu,sprawy wyglądają tak jak opisałam w postach powyżej. Jestem w kontakcie z P.Agnieszką wolontariuszką opiekującą się Nikusiem.Rozmawiałam z nią wczoraj.Niestety mimo zarejestrowaniu się na Dogomanii ma jakiś problem techniczny z umieszczeniem tutaj swoich postów. Pani Agnieszka potwierdza,że Nikuś ma się dobrze jest otoczony troską,opieką. Państwo chcący go adoptować stale utrzymują kontakt z P.Agnieszką.Dom oczywiście będzie sprawdzony,P Agnieszka po adopcjach stale dogląda psiaki w nowych domach i ma oko na nie i ich nowych właścicieli. Jest doświadczoną wolontariuszką i tak jak powiedziała gdyby Nikuś był w BARDZO złym stanie to na CITO szukałaby mu DT,póki co nie ma takiej konieczności i Nikuś oczekuje niebawem domku. Państwo są jednocześnie poinformowani,że jeśli znajdzie się ktoś odpowiedni i zechce go zabrać JUŻ to Nikuś zostanie mu wydany. Jagusiu może więc-skoro nasz Nikuś oczekuje domku niebawem -jeśli masz taką możliwość przygarnij jakąś inną bidulkę-wiesz sama jak jest ich dużo tutaj na forum albo na stronach schronisk.Pozdrawiam wszystkich śledzących losy Nikusia-jesteśmy dobrej myśli i czekamy na szczęśliwy finał!
-
Elik nie dopytałam czy ten dom był sprawdzony.
-
Elik gdybym to ja miała decydować to pies pojechałby JUŻ do Jagusi.No i jaki pies może się mieć w schronie DOBRZE? Miesiąc to sporo czasu-fakt ale....sprawy mają się tak jak opisałam,ja nie mam tutaj roli decyzyjnej.Jak masz ochotę to zadzwoń do tej wolontariuszki. Ten staruszek skradł mi kawał serducha i mam nadziję -razem z Wami nie zostawimy go bez pomocy w razie czego. Póki co pozostaje nam czekać.
-
Droga Jagusiu i cioteczki.....Wygląda na to,że P.Agnieszka postanowiła poczekać i dać tym ludziom szansę. Mam nadziję, że to jest słuszna decyzja i ludzie ci są tego zaufania godni i wszystko dobrze się zakończy. Owszem miesiąc to dość sporo czasu ale jak pisze wolontariuszka Nikuś ma się dobrze a ja z kolei nie mogę za nią decydować skoro to ona prowadzi psa i już doszło do pewnych ustaleń.W każdym bądź razie trzymamy rękę na pulsie i pozostaje nam cierpliwie poczekać.
-
Cioteczki jestem po rozmowie z P. Agnieszką wolontariuszką opiekującą się Nikusiem i sprawy mają się tak: Jest małżeństwo zainteresowane adopcją Nikusia! W związku z tym,że są w trakcie przeprowadzki adopcja będzie możliwa na początku lipca. Póki co odwiedzili psiaka już dwa razy,interesują się co u niego słychać i utrzymują kontakt z P.Agnieszką. Podobno wyglądają na zdecydowanych i konkretnych. Umówiłam się z P.Agnieszką,że da mi znać czy adopcja doszła do skutku. Nikuś jest podobno bardzo dzielny i krzywda mu się nie dzieje więc z optymizmem patrzy w przyszłość :) Brzmi niezle,prawda cioteczki? Co myślicie? Jak wszystko się uda to popijemy! ;)
-
Jagusiu JESTEŚ WIELKA daj pychala do ucałowania! Dzwonię zaraz do wolontariuszki i popytam za chwilę -jak odbierze -relacja :)
-
Śląski chodz to bardzo sporna kwestia jest wśród Ślązaków ;)
-
Dziękuję Elik! Bardzo szybka akcja-to jest KONKRET! Nieco zaskoczyły mnie jedynie te miejscowaści przy ogłoszeniu? Podgórze Duchackie powiadasz? ;)
-
Och coś nacisnęłam nie tak:( W każdy bądź razie cioteczko Gonzales-dziękuję za gotowość! Ja też bym chętnie coś dorzuciła ale zdaję sobie sprawę jak ciężko jest o DT,zresztą nawet nie wiem gdzie pytać? Ciągle liczę,że znajdzie fajny domek stały,żeby już nie musiał przeżywać żadnych zmian i stresów.
-
Eeeee.........że niby ja mam skonstruować ten tekst ogłoszenia Elik? Wiesz co cioteczko, a gdybyś tak zerknęła na ten link schroniskowy i na podstawie tamtego opisu cosik fajnego chwytającego za serducha skrobnęła,co ;) Hmmm albo ja początek Ty resztę OK? To ja tak:" Staruszek bez szans? NIE bo to Ty być może jesteś szansą na odmianę jego losu? Uchyl swoje serce a On skradnie Ci je w całości! Starość niczego nie przekreśla-wymaga tylko odrobinę Twojego dobrego serca a odwdzięczy się wdzięcznym uśmiechem siwej mordki. Daj mu szansę -uratuj mu życie pokaż, że dobro zawsze zwyciężą!" Coś w tym stylu może? Ech......wzruszyłam się-dobra jestem! ;)
-
Fajnie cioteczki ,że jesteście! Od razu mi rażniej! Wierzę,że Nikuś w końcu znajdzie domek! Jest już na FB! Elik obiecała ogłoszenia :) Zaczyna się dziać!
-
KOBIETKO! Jesteś słodka i dobra ;) dziękuję!
-
Dziękuję cioteczko :) Nikuś przebywa w schronisku w Sosnowcu.
-
Reks już w hotelu! Szukamy wyjątkowego domu dla wyjątkowego psa.
Beti-Buba replied to ewes's topic in Już w nowym domu
To jak cioteczki ,co robimy w sprawie Reksa-zbieracie jakieś pieniądze? Jeśli tak to na co? -
Ponawiam prośbę-czy ktoś nam pomoże z tym banerem? Pięknie PROSIMY :)
-
Poprosiłam wolontariuszkę o nowe wieści o Nikodemie. Tak jak napisałam mam szczególny sentyment do psich staruszków -sama mam już drugą suczkę w wieku powiedzmy starszawym-obecna 8-9 lat poprzednia 7-8 dla psiaków dużych jest to już poważny wiek.Mam wielką satysfakcję ,że wyciągnęłam je ze schronu i zapewniłam im fajne, bezpieczne życie u boku kochających je ludzi a widok uśmiechniętej, szczęśliwej siwiutkiej morduchny jest bezcenny! Kochane psie DAMY z tą psią mądrością w ochach! Poprzednia była z nami cztery lata i odeszła na skręt żołądka. Na zawsze pozostanie w moim sercu-kochany, bezproblemowy psiak! Adoptujcie staruszki-gwarantuję, że one skradną Wam serca na zawsze.......
-
Poprosiłam wolontariuszkę która zajmuje się psiakiem o kilka słów o nim i są one powyżej-niestety mimo zalogowania się wolontariuszka ma problem techniczny z umieszczeniem tutaj postów od siebie :( Napisałam ponownie na jej maila podanego przy opisie Nikodema i poprosiłam ponownie o próbę obecności tutaj.Jeśli nadal nie będzie to możliwe to poprosiłam o kilka słów na mojego maila-jeśli dostanę odpowiedz to ją tutaj wstawię :) Znasz kogoś kto mógłby zrobić dla Nikodema taki baner?
-
Puk,puk tu Nikodem-dziarski starszy pan.No jak? Przygarnie mnie ktoś?
-
SUPER! Wszystkiego dobrego dla Damy w nowym domku! Jakieś szczegóły -fajny domek?
-
Psia dama collie w schronisku w Sosnowcu : http://www.schronisko.sosnowiec.pl/bigPicture.php?id=5932