Hej, ja mam dwa mopsy, każdy z nich ma swoje szelki więc stwierdziłąm, że nie ma sensu zamawiać oddzielnie szelek do jazdy samochodem. A, że lubie jak jest kolorowo, to mam takie pasy:
https://www.facebook.com/ochandach?ref=hl
Dopiero co wystartowali, więc wspieram lokalny biznes, a moje dwa pulpety jeżdżą na tych pasach już jakiś czas i naprawdę super się sprawdzają!