-
Posts
426 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dominika405
-
Pewnie,ale to jak się oficjalnie dostaniemy. Ja nie mogę się doczekać kupowania fartucha,stetoskopu(ale to w późniejszych latach) i samych książek :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja na razie czekam na wynik rekrutacji,bo różnie może być.Za wcześnie na umawianie,bo potem będzie się żałować pochopności.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja dokładnie tak samo.Zależy mi na dobrym połączeniu z wydziałem wety(najlepiej żeby można było dojść na pieszo).450 to dla mnie maks,ale pewnie i tak złożę podanie o akademik.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dokładnie.Ja co prawda nie zdawałam rozszerzonia,ale i tak mam wynik w miarę ok.Będzie dobrze :) Za ile +/- chciałabyś wynająć mieszkanie?
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
I denerwować nas,które mamy sytuację jeszcze nie wyklarowaną.Ja i tak wierzę,że nie wzrosną te głupie progi.Widzę,że zarówno Ty,ja jak i Alicja jesteśmy maturzystkami '12 także to nie dziwne,że tak nam zależy.Już rok w plecy.Ale damy radę! Ja z gębi serca wierzę w nasze wyniki :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pewnie,że starczy.My mamy po 20 mniej także nas nie dołuj. Zuza widzę,że świetnie się rozumiemy ;)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
85zł to nie majątek a weźcie pod uwagę,że w 2011 progi były wyższe niż w 2012 mimo,że matura '11 była trudniejsza niż '12.Progi spadły na prawdę dużo porównując te dwa lata.Widać tendencję spadkową, więc ja bym zaryzykowała jeśli Twój budżet na tym nie ucierpi :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dokładnie.Ja kilka miesięcy temu zastanawiałam sie czy jeśli nie dostanę się na SGGW to w ogóle będę składać gdzieś do innego miasta.Teraz marzę żeby dostać sie gdziekolwiek,aby na weterynarie. Zuza tak czytam biologa i się tylko dołuje.Tam wszyscy mają po 80% z matur i większość się martwi czy się dostanie.Boję się teraz o te progi :(
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja uważam,że spadną poniżej 370,więc jest nadzieja :) Ja mam 376 i marzę o dostaniu się w drugiej rekrutacji(trzecia też mnie zadowoli) ;)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Alicja,a Ty nie składasz do Olsztyna? Mi najbardziej właśnie na nim zależy,ale z z Poznania też byłabym bardzo zadowolona-oby tylko weta ;)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja 67 biol,72 chemia,87 angielski, 70 polski i 98 matma(liczę do Olsztyna).
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Gdybamy,ale nie będzie takiej potrzeby.Dostaniemy się 19 i tyle :) Nie będę pisała za rok,ponieważ w tym muszę iść na studia.Jeśli weta nie wypali to wybieram się na pielęgniarstwo.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie przesadzaj.W Olsztynie masz większe szanse ;) Poza tym Ty najwyżej pójdziesz na niestacjonarne,więc i tak będziesz robiła to o czym marzysz. :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja do nich napisałam w sprawie tej ilości przedmiotów ale jeszcze mi nie odpisali.Co do tego brak 2/3 przedmiotu to musi być tak,bo nie da się nic innego zaznaczyć.Ja bym zapłaciła na Twoim miejscu do Poznania,poza tym może Ty źle punkty liczysz skoro mi wychodzi o tyle więcej,a wyniki mamy podobne.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wydaje mi się,że z tym brak przedmiotu 2/3 to jest ok tzn.ma być zaznaczone nie wybieram,bo jeśli byś nie miała jednego czy dwóch to rzeczywiście mogłabyś zaznaczyć przy nich dowolny poziom.Skoro mamy 3 przedmioty to nie wybieramy opcji brak 2/3 przedmiotu.A Ty jak sądzisz?Zaznaczyłaś w tabeli tylko biologie,chemię i język na rozszerzeniu? Alicja ja też poprawiałam maturę.Jakie masz wyniki,bo mamy tą samą liczbę punktów :p
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Alicja ja też złożyłam do Poznania i również mam 71,3.Progi spadną,bo w Poznaniu spadają systematycznie i uważam,że z tą punktacją raczej na pewno się dostaniemy.Jak nie w lipcu to w sierpniu/wrześniu :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Squ zdaję sobie z tego sprawę.Po prostu od 20 lat mieszkam w Warszawie i tutaj czuję się najlepiej :) Ale Olsztyn też będzie w porządku.Trzeba się będzie odzwyczaić od zgiełku wielkiego miasta i będzie dobrze :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zgadzam się i z Zuzą i Talagią.Ja jestem z Warszawy.Na co dzień mam zgiełk,hałas,korki,tłumy ludzi wiecznie gdzieś pędzących(po jakimś czasie człowiek sam zaczyna pędzić nawet jak się nie spieszy).I jestem pewna,że będzie mi tego brakować jeśli wyjadę do Olsztyna.Jestem już tak nasiąknięta tym miastem, że ciężko mi wyobrazić sobie siebie gdzieś indziej.Gdzieś gdzie autobusy nie jeżdżą co 2-3 min,gdzie nie ma moich ukochanych tramwajów(tramwai?) i jeżdżącego co 3 min metra.To pewnie trochę dziwne,ale ja lubię życie w takim mieście.Podejrzewam,że dużo osób ciągnie do większych miast,bo to na pewno ciekawe doświadczenie i pewien sposób na porównanie-gdzie żyje się lepiej.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Też się zastanawiałam dlaczego UWM ma takie niskie progi,ale dla nas to lepiej.Niech i w tym roku będą niskie/niższe a jesteśmy w domu ;) W sumie niestacjonarne w Lublinie to dobry plan.Najwyżej poprawisz sam język z tych 64 na 75-80 i dostaniesz się w pierwszej rekrutacji na bank i przepiszesz pierwszy rok.Ale to nie będzie potrzebne.Wiesz dlaczego?Dlatego,że dostaniemy się w tym roku na UWM i po kłopocie :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ale UWM to jedna z najlepszych uczelni(o wiele lepsza niż ta w Poznaniu).Ja złożyłam jako wyjście awaryjne,ale nie wiem czy się dostanę,bo sama wiesz,że progi są nieprzewidywalne.Ale WSZYSCY mówią,że progi spadną i ja też tak uważam.Weta to moje marzenie i pasja,ale nie mogłabym czekać jeszcze rok.Ty masz jakąś alternatywę?
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zuza ja też tak mam jak Ty na zdjęciu(oczywiście mam matme zamiast niemieckiego). Moim zdaniem jeśli bierzesz rozszerzenie z niemieckiego to w tej tabeli z wynikami zaznacz niemiecki tylko na rozszerzeniu i tylko przy rozszerzeniu wpisz wynik. Przy tym brak drugiego/trzeciego przedmiotu masz nie wybieram? Mnie też ten UWM wkurza.Nic nie jest konkretnie wyjaśnione. A i wypłaciłam już za Poznań.Najwyżej wyjadę tam.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Marta pisz tu z nami,nie uciekaj nigdzie.Rozumiem,że jesteś zawiedziona tą głupią maturą.Ja też chociaż poszło mi lepiej.Zostań tutaj,pisz o wszystkim co się dzieje.Na co jeszcze składasz itp.Będzie smutno bez Ciebie.Zostań :calus: Lima,vetches witajcie! :)
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zuza ja już wiem co trzeba zaznaczyć w Olsztynie.Trzeba samemu wybrać swoje przedmioty-ja mam biologię,chemię i matmę(Ty angielski).Znalazłam to: "[COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS]Kandydat samodzielnie wskazuje w systemie IRK przedmioty kwalifikacyjne (egzaminy) oraz poziom egzaminu (podstawowy, rozszerzony, dwujęzyczny), na podstawie których przeprowadzona będzie kwalifikacja na studia. Wyboru przedmiotów kwalifikacyjnych (egzaminów) należy dokonać spośród przedmiotów wskazanych w kryteriach kwalifikacji dla każdego kierunku, na który kandydat dokonuje rejestracji." o tutaj [/FONT][/COLOR][URL]https://irk.uwm.edu.pl/pomoc.php?op=inc&file=rekrutacja[/URL] Zatem ja zaznaczyłam tylko wyżej wymienione przedmioty + angielski jako preferowany i niemiecki jako alternatywny. Ale mam pytania do Ciebie: Mianowicie jeśli zalogujesz się na swoje konto,wejdziesz w [B]7 sprawdź[/B] wyniki egzaminów i matur i jest tabelka.Ja na górze mam dwa języki,ale mam napisane "[I]wyniki nie są dostępne"[/I] , niżej mam egzaminy i wybrane przedmioty(biol,chem,matma) i wyniki już mam.A jak Ty to masz? Dalej masz punkt [B]4 wybierz egzaminy na studia[/B] jak wchodzisz to masz tabelkę-ja mam tam zaznaczoną biologię,chemię,matmę i zaznaczone [I]dowolny poziom[/I] a przy brak drugiego/trzeciego przedmiotu mam [I]nie wybieram. [/I]Ty jak masz?
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Aśś podpunkt 2 i 7 o tym mówi :) Zuza weź pod uwagę,że w 2010 roku nie było wydziału wety w Krakowie i Poznaniu stąd wyższe progi.W tym roku na pewno takie nie będą.Ty byś chciała akademik czy mieszkanie?
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie piszę,że Ty wiem co zjem(jak masz na imię będzie łatwiej) :) Mam koleżankę,która studiuje fizjoterapię,bo od dwóch lat nie udało jej się dostać na niestacjonarną medycynę i chciałaby wymienić fizjoterapię na wete. Chce być lekarzem obojętnie jakim i móc wypisywać recepty.Mam nadzieję,że w tym roku dostanie się na niestacjonarny lekarski i nie zajmie nam miejsca.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with: