[quote name='marta1624']Tłumaczyłam panu że kolce i flexi to złe połączenie, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy. Ja osobiście kolców nie neguje, ale do zwykłej smyczy ;)[/QUOTE]
Może pokaż mu plusy obroży i pokaż jakie fajne i kolorowe są. a jak mówi że pies ciągnie i dlatego, albo ucieka z obroży to zaproponuj obroże półzaciskową czy coś. No kurczę, nie cierpię widoku psa w kolcach