Hej, zerknęłam do twojej galerii, bo też masz huskiego.
Widzę że również biega bez smyczy. ;)
Jak nauczyłaś łapania dysków w powietrzu?
Moja Kena wogle nie chce łapać, tylko czeka aż spanie na ziemię i podejdzie powąchać wziąć do pyska i pobawić się. :roll:
edit: w maju prawdopodobnie będzie dogtrekking w Myśliborzu, okolice Jawora i Złotoryi.
Nie wiem jak daleko są tychy, ale może będziecie chcieli się zapisać. ;)