-
Posts
4196 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maxishine.
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
maxishine. replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='agutka']Musielibyście polatać trochę po prawnikach i dowiedzieć się czy wygracie chociażby zwrot wpłacanych rat jeżeli to w ogóle jest udokumentowane. Z kotkiem to już tylko TOZ i także widzę marne szanse ponieważ kiedyś [B][I]długo walczyłam z sąsiadia maltretowaną suczką i skończyło się na tym że pies dalej mieszkał z katem[/I][/B][/QUOTE] Do telewizji idź z tym. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
maxishine. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja wiem! ten grzywacz i ruda babeczka to nikt inny jak mychaaa...!:lol: -
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
maxishine. replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy'][IMG]http://komixxy.pl/uimages/201107/1311251984_by_5378_500.jpg[/IMG] :diabloti: Ola, trzymam kciuki :kciuki:[/QUOTE] Ja również trzymam kciuki. :kciuki::kciuki: -
Powazna sprawa.. stres opiekuna a agresja pasa.
maxishine. replied to Bagira's topic in Akita amerykańska
Aaa tak nie zauważyłam gdzie jest temat, ale spojrzałam na avatar-radzę ci zrobić wszystko by pies się tak nie zachowywał bo inaczej będziesz mieć problem w przyszłości. Może kup konga na pastę i psisko się zajmie? Ty też musisz opanować się bo dojdzie (moim zdaniem) do tragedii ;) -
[quote name='Parysek']Właśnie, charakter może być kluczowy. Chociaż każdy pies lubi gonić za wszystkim co się rusza :)[/QUOTE] Chyba nie każdy. ;)
-
Musisz nauczyć sunię, że nie powinna zwracać na sb uwagę szczekaniem. Postaraj się ignorować, jak jest spokojna (nie szczeka) to nagródź ją. I ucz ją samodzielności, mam na myśli zostawanie w domu póki masz czas, bo potem będziesz mieć problem jak będziesz musiała gdzieś wyjść bez psa.
-
Powazna sprawa.. stres opiekuna a agresja pasa.
maxishine. replied to Bagira's topic in Akita amerykańska
Masz akitę? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
maxishine. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej :calus: Trzymam kciuki! -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
maxishine. replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Moje hasiory po raz kolejny zostały mianowane wilkami. :evil_lol: Ciekawe co by było jakbym miała wilczaka-to dopiero byłby hit w mieście. Ostatnio pod sklepem przykleiła się dziwna babeczka i stale pytała [I]"Mogę je dotknąć? Mogę?"[/I] i tak w kółko, o tonie nie wspomnę.:diabloti: -
[quote name='[email protected]']co do kantarków ok tu przyznam Ci rację, bo w złych rękach też może wyrządzić psu krzywdę, Nie do końca wszystkich wrzucam do jednego wora. Moje zdanie jest takie jakie już znasz a to, że wrzucam różne zdjęcia to tylko pokazanie co jest na rynku i jakie to jeszcze metody można wymyślić. Osobiście nie używam kolców, jeśli ktoś używa ich z głową niech używa, nie zabronię mu, lecz jeśli kolce nie są potrzebne uważam, że nie zrobię nic złego jeśli takiej osobie pokażę inne metody. Ja zawsze będę odradzać kolczatki, wierzę w to, że można się bez nich obyć. Nie zabronię Ci używać ich bo to Twoja sprawa jest....[/QUOTE] Ekhem, jak Juna była młoda to była bardzo silna a ja miałam zaledwie 11-12 lat. I chcąc iść z nią na rower uczyłam ją na kantarku z tego względu że była również głupia i na widok kotów i psów potrafiła nieźle do przodu pociągnąć. Dziś żyje, mam nawet dowód że nie skręciłam jej łba czy cokolwiek innego: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zG0wCNkiaZs/U2VAjthVZzI/AAAAAAAAC9I/Z5VMdG2bsgU/w479-h638-no/IMG_2605.JPG[/IMG] Na zawodach było kilka onków na kolczatce bo są silne i nieźle szarpią-tak mówią właściciele: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dyqG9wH7Q08/U2U62bkSSpI/AAAAAAAAC2Y/DWQDgh1LHgE/w479-h638-no/IMG_2657.JPG[/IMG] Ten jest w kolcach. I się nie rzucałam do babeczki pomimo tego że jestem przeciwna ich używania. PS. jakim prawem wykorzystujesz filmy o Zoe?
-
[quote name='Aga i Rav']Natalie25: Kończę tą dyskusję z mojej strony, bo nie ma ona sensu. Napisałaś na stronie fb swojej akcji, że dla Ciebie "...kolce, to kolce, bez względu jakie one są..", więc naprawdę nie mamy o czym dyskutować. Na dzień dobry wrzucasz wszystkich do jednego worka a potem próbujesz to odkręcać, że chodzi Ci o ogólnie pisząc małe psy, że jak ktoś wie jak używać kolców, to pół biedy itd.. Miałaś niejednego psa jak sama piszesz, więc zapewne masz rozległą wiedzę na temat wychowania psów :) Uwierz mi, że jeśli miałabyś na smyczy, na miękkiej obroży 36 kg ONka, który dostaje szału jak widzi kota i przeciągnąłby Cię po glebie zmieniłabyś zdanie na temat kolczatek lub OE.[/QUOTE] Wiesz z tym ciagnięciem na widok kota-to się da wypracować komendą. Moje psy wychowują się z kotem, na dworze dostają szału, jednak nie szorują mną po chodniku (nawet jak mam trzy psy naraz) Wystarczy komenda korygująca i jest okej.
-
[quote name='Amber']Oooo to ta sławna strona, która ukradła fotkę mojego Jariego (oczywiście w kolcach) do "promowania" tejże akcji, a potem, po zwróceniu uwagi, że to moja własność i sobie nie życzę używania moich zdjęć bez pytania, w impertynencki sposób żądano ode mnie praw autorskich :diabloti: i zamieszczono wpis pt. "Widzę, że już mam wrogów akcji zwolennicy kolczatek się boją czy co?"... Tak zdecydowanie się boję waszej akcji... Szczególnie złodziejskich praktyk jakie stosujecie. Piszę to tutaj, bo oczywiście, jakże odważnie, zablokowaliście mnie na FB. Ale spokojnie. Na wasze (nie)szczęście, jestem z Warszawy i stawię się 22.06 w Blue City aby sobie pogadać w 4 oczy. Z autorką tego wpisu. W końcu na FB nie mogę... No a w necie, to też zawsze jest przekłamany odbiór :cool3: Zatem do zobaczenia :hand:[/QUOTE] Łuuuu robi się gorąco:diabloti:
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
maxishine. replied to Aleksa.'s topic in Galeria
A co to za szczeniaczki? ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
maxishine. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobranoc, właśnie miałam wrzucić do swojej galerii zdjęcia nowej obroży Figi z kakadu -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
maxishine. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja nie lubię kompotów i soków własnoręcznych. Smakuje mi za to tymbark jabłko-brzoskwinia, i hortex jabłkowy. Ogólnie jestem wybredna, bo lubię jabłko, brzoskwinię i pomarańczę. (w sensie soki) -
[quote name='[email protected]'] lecz jeśli widzę yorka lub jamnika lub pudla w kolczatce to uważam to za znęcanie się nad psem.[/QUOTE] No to masz problem, na kolczatce widziałam ciągnące hasiory, dwa buldożki francuskie, pudla, małe mieszańce i yorka.