[quote name='Kateczka']bo jednak moze trafi na 10 debili, ktorzy maja kolczatki plus flexi i dziwia sie, ze husky ciagnie...niz przekonywanie przez osoby z wiekszym czy mneijszym doswiadczeniem, ze kolce sa ok...bo u nich był skrajny przypadek...
[/QUOTE]
U mnie to codzienność.
Dwa husky mają kolce+flexi, dwa mieszńce (duży i mały) mają kolce+flexi. :mdleje: