Jump to content
Dogomania

maxishine.

Members
  • Posts

    4196
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maxishine.

  1. nie o to mi chodziło z forum o chomikach czy sama jakoś znalazłaś?
  2. [quote name='Angi']moj ladniejszy :p Taaak? Pokaż zdjęcia. Z rodowodem? Bo te wszystkie są z rodowodem z hodowli.:p Magda tu masz resztę zdjęć: https://plus.google.com/photos/107523785091651924124/albums/6009986881719121649
  3. Jezuuu, ja też chcę takie chomiki, Magda powiedz coś. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Chcesz? :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. maxishine.

    dubel

    dubel
  6. [quote name='magdabroy']Nie od wczoraj, bo już dawno wklejam :eviltong: Tylko miałam 2 tyg. przerwy, a potem za dużo nadrabiania, żeby się bawić z obrazkami :eviltong:[/QUOTE] Ale w mojej galerii jeszcze nic takiego nie wkleiłaś. :obrazic:
  7. Magda a tobie co, że od wczoraj wklejasz te obrazki? :diabloti:
  8. [quote name='magdabroy']Bo my śpimy razem :diabloti:[/QUOTE] Aaaa to okej :evil_lol: [quote name='magdabroy']Sama jesteś dziwna :eviltong:[/QUOTE] Jaa? Skądże.:p
  9. maxishine.

    dubel

    dubel
  10. Fajne, ja miałam parsona na DT. :lol:
  11. Ej, na neo24, gdzie są kagańce chopo? Bo ja ich nie widzę.
  12. Hej ;) [quote name='Majkowska']No i guzik, tak szybko klikałam że nie zauważyłam że taksówka już nie moja:placz: I to o jedną głupią złotówkę ;([/QUOTE] O co chodzi?? [quote name='Majkowska']A w temacie obroży - macie coś godnego polecenia dla buldożka francuskiego?? Chcę sprezentować Frankowi obróżkę, bo ma szelki i wydaje mi się że średnio nad nim idzie panowanie na tych szelkach, wywija się i cięzko go utrzymać.[/QUOTE] Wejdź na super dog. ;)
  13. Dzień doberek ;) U mnie hasiory gubią, najwięcej Juna. :roll:
  14. [quote name='Kateczka']bo jednak moze trafi na 10 debili, ktorzy maja kolczatki plus flexi i dziwia sie, ze husky ciagnie...niz przekonywanie przez osoby z wiekszym czy mneijszym doswiadczeniem, ze kolce sa ok...bo u nich był skrajny przypadek... [/QUOTE] U mnie to codzienność. Dwa husky mają kolce+flexi, dwa mieszńce (duży i mały) mają kolce+flexi. :mdleje:
  15. maxishine.

    dubel

    dubel
  16. maxishine.

    dubel

    dubel
  17. Te smycze są głównie dla psów szarpiących lub dla tych które nagle potrafią ruszyć do przodu. ;) Polecam z manmata, są solidne i wytrzymałe.
  18. Kto by tego nie zauważył :diabloti:
  19. maxishine.

    dubel

    dubel
×
×
  • Create New...