Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. jest okazja żeby Kastę ostro korygować przy nowo napotkanym psie , one same się szybko za kumplują ;) Z dwoma psami idę zawsze z synem bo jak sama biorę takie brzemię to wyglądam jak ostatnia idiotka ;)
  2. agutka

    Negra vel Kekła

    nie no patrzę i widzę Kovera ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img607/347/ir4c.jpg[/IMG] on ma niesamowitego bzika na punkcie kamyków ;) teraz na fotkach fajnie ją widać , pyska ma dość sporego a jeszcze nie skończyła się rozwijać :)
  3. qmu -ona jest kochana ale spacery z nią to katorga :( a jak idziesz z nią taką histeryczką to ludzie po drzewach skaczą byle jak najdalej od nas :/ majoka- dziękujemy :) szczerze to nie znam boxera który wygląda groźnie ;) wszystkie są uśmiechnięte :) no dobra bym skłamała jest jeden u nas groźny , biega na posesji i szczerzy kły ale tylko do psów :p
  4. wiesz jej nie trzeba uczyć robienia postrachu ;) ona już to potrafi idealnie:cool3:
  5. agutka

    Negra vel Kekła

    a ja takie i takie lubię ;) ma ścięte to ma a jak nie to jest za co tarmosić ;)
  6. nooo białego zaniedbuje tak jak ja Sagata ;) tylko ttb i ttb ;) to małe biegające i kropki jest piękne :loveu: Kastuch wściekła że jakaś mała glizda biega po jej chacie ;)
  7. ha,ha dobry żart z południa ;) no wiesz do dzieci delikatna czasem stanie na nodze ale taki urok świnek, nie brudzi, nie gryzie, nie szczeka a na spacerach... lubisz aktywne psy :p poleconym ci ją wysłać?
  8. Dzień dobry :) Byliśmy u weta w sprawie grubienia na szyjce, okazało się że jednak jestem przewrażliwiona ;) ale nie tak do końca bo prawa strona jest bardziej wywalona lecz bez zmian, węzełki niepowiększone . Poszłam do mojej starej wetki która Sagata prowadzi i stwierdzam że babka jest jedna z lepszych wetów , ma wielką wiedzę na temat bulków ale i też zdziera :/ Badań krwi nie było potrzeby robić , uszka zdrowe, oczka niestety zawalone ale po obserwacji jako jedyna z wetów stwierdziła że biała ma dość duże otwory kanalików łzowych i przez to leci jej babol a także łatwiej dostają się zanieczyszczenia które powodują stan zapalny. Grzybek na ryjcu odpuścił a odbarwienia są i będą jeszcze dłuższy czas ponieważ cała okrywa musi się z czasem wymienić, muszę jedynie dalej smarować łapki bo dwa zewnętrzne paluchy wraz z pazurami są jeszcze dość mocno zawalone grzybem ale to prawdopodobnie przez wilgoć. Porozmawiałyśmy o jej zachowaniu bo przecież Leda popis musiała dać, tak więc wetka stwierdziła- toć to ttb a one jak sie nakręcą to na 200 %, powiedziała również że pies nie zalicza się na leczenie farmakologiczne (wyciszające) bo mam bardzo zrównoważonego psa a problem smyczy i dzikich zachowań jest do pracy u mądrego behawiorysty Tak się składa że w sobotę mamy spotkanie z Magdaleną Bartoszewską cenioną hodowczyni bulków jak i trenerem która niejednego nieadopcyjnego bulka wyciągnęła spod igły :) Zęby aż 2 do usunięcia zepsute przez kamień który miała no i biała niema 2-3 lata a ok 6 ale to też przypuszczenia bo ma bardzo zniszczone :( Tak więc jestem z dzisiejszej wizyty zadowolona jak i podbudowana za pracę włożoną w wygląd i samopoczucie mojej suczki :)
  9. agutka

    Negra vel Kekła

    powiem tobie że zaczynam zazdrościć popędu do zabaw u Negry ;) z resztą jak u większość ttb tylko nie w moim :eviltong: co do ludzkiego gó... to dobrze pamiętam jak mój wilczek był malutki i nie chciał się dać złapać żeby iść do domu, latałąm pół dnia aż stanął spoglądnął na mnie z głupią miną i chapną wielką jak cygaro kubańskie kupsko i przełknął.... Sagat uwielbia takie wytwory i to nie tylko ludzkie :/ leśnie drażetki też mu bardzo smakują :roll: wrzuć fotki Negry z profilu i w ogóle takie ze zbliżenia bo na tych dalekich to tylko brązowa kropka ;)
  10. no racja fotki mało piękne no ale weź Walda uchwyć i jeszcze jak aparat w większości jest w rękach faceta:roll: Whisky ma racje co do fizjologa bo Wald w tej skórce zniszczy sobie tylko ryjka ;) możesz też poszukać w zwykłych metalach coś większego o kwadratowum kształcie a nie szpiczastym (swobodniejszy dla paszczy) sztywny kagan uchroni mu pyska
  11. agutka

    Negra vel Kekła

    doczytałam dogłębniej temat i zauważyłam że Diesel nie twój :eviltong: porównywać do astra z pedem niema co a jeżeli pannica jest niewiadomego pochodzenia to i skąd wiesz czy pita i asta w tym nie było ;) w każdym razie jest piękna, będziesz ją podsuszać pod sportowca? Ja taką Negre widzę ;) z racji młodego wieku niema co przeciążać no chyba że z lekkim obciążeniem ale ja intensywniej trenowałam WP z moją i wygląd psa zmienił się sporo na lepsze (zarys mięśni) ;) dobrze robisz nakręcając ją po trochu na coś, z czasem będzie miała niezłego bzika np na aport ;) cały ten bzik u astów i pitków to jest to co mnie kręci najbardziej :diabloti: Co do Diesla ojca to fajna maszynka ;) sam Diesel jeszcze rośnie ale już widać tą masywność . Jak Negrinka reaguje na pieski? Widziałam namordnik
  12. agutka

    Negra vel Kekła

    ja osobiście bardziej bym stawiała że Negra jest pitem, jest smukła o charakterze bardziej sportowym dlatego optycznie daje wrażenie silniejszej. Ja wole klockowatość jeżeli chodzi o asty i taki właśnie jest Diesel. Co nie powiem że Negra jest gorsza - jest piękna :loveu: qmu w Ledy galerii jest pies podobny do Negry i to jest pit (nie czysty ale pod pita ;) ) Przeleciałam w skrócie wasz temat i jestem pod wrażeniem wzięcia dwóch szczeniaków typu bull ;) Ja chyba bym poczekała aż jeden podrośnie i będzie ułożony a potem następny ;) też mi się marzy parka w jednej rasie z tym że buliki bo to one siedzą w moim sercu od wielu długich lat ;) trenujecie coś czy tak na lajcie sobie żyjecie?
  13. po Waldku widać że zaczyna się odprężać przy Kini. Ta twoja córa ma nieziemski uśmieszek :loveu: fotki doszły? naklnełam się przy ich wysyłaniu bo coś mi komp szwankuje i co chwila błąd :angryy:
  14. a może z innej beczki, jaki ten pies ma charakter, co go kręci? wtedy możemy np dalmatana wywalić z opcji lub na odwrót ;)
  15. a wiadomo dokładnie czym to było spowodowane ?
  16. agutka

    Negra vel Kekła

    piękne te twoje stworki :loveu: Diesel to taka fajna wielka maszyna ;)
  17. czekam na lepszą pogodę i popstrykam ;) ostatnio byłam pstrykałam ale białas zaczął pier...ca dostawać wyła, kwiczała sama nie wiem do czego 20 metrowa linka mi się między nogi poplątała i same ramazane fotki wyszły- dałam sobie spokój ;) czekam na śnieg ;)
  18. cały czas jest zaznaczone ;) jak wrzuciłam to był zanim weszłam na inny temat, to samo było z tym moim starym
  19. już zmieniłam :eviltong:
  20. Dawaj do Gdańska a niedługo i do Gdyni ;) przyjdzie czas na tycie, nikt głupi nie powie że chudy tylko umięśniony :) patrz że ten piękny banerek nie wyświetla mi się :/
  21. tu na forum laseczka podpowiedziała że to mogą być ślinianki, mój Dawidek miał problem ze śliniankami i z gulałą chodził po jednej stronie , mówił na to kurczaczek ;)
  22. nie zero niepokojących objawów, to zgrubienie tylko po jednej stronie. Jak stoi i gdzieś tam patrzy to nic nie wydać dopiero jak łeb w moją stronę odwróci to takie jakby wole widać a jak dotknę to czuć jakby spuchnięte było.
  23. [quote name='kropi124']może to i lepiej że się taki robi :) hymm.... Ale nie ma co dom gdzie jest pies to jedyne miejsce gdzie się wraca jak najszybciej:loveu:[/QUOTE] to prawda , ja za moimi futrami tęsknie jak za synkiem ;) unikatowy diament- dziękuję :) u nas nudno, ja naprawdę zastanawiam się co jest na tym pomorzu że ciągle pada :/ na dłuższy spacer nawet niema sensu iść bo wszędzie błoto i kałuże a z Ledą to byłby niezły taniec na lodzie ;) Standardowo nowy rok i nowe problemy... u Ledy zauważyłam zgrubienie koło polika na wysokości węzłów chłonnych . W poniedziałek do weta na konsultacje i pewnie na ponowną morfologie bo zeżre mnie niepewność a na te okolice jestem bardzo przewrażliwiona
×
×
  • Create New...