[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134253-Laylachihuahua"][COLOR=#000000]Laylachihuahua[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR][/B]obróżka jak zwykle śliczna :) Żadna firma chyba nie ma takiej tasiemki :)
A jak się sprawują te zatrzaski? Ja też mam takie w szytych przeze mnie obrożach, ale tak na prawdę, to ani razu ich tak jeszcze porządnie nie testowałam :) I ogólnie są dosyć dziwne, bo na taśmę 2,5cm są takie strasznie wielkie, a na 2cm już o wiele, wiele mniejsze...