Jump to content
Dogomania

trabeska

Members
  • Posts

    1054
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by trabeska

  1. Świetnie będzie Mice w tych truskawach... :razz: :loveu:
  2. Ale piękne oczy Ona ma :loveu: I na tych fotkach widać, że jej się trochę przytyło... :lol: Świetnie jej w tych słonikach :loveu: :)
  3. trabeska

    Diabły dwa.

    Dzięki :razz: A Twoja Ruda za to cała jest śliczna :loveu:
  4. [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134253-Laylachihuahua"][COLOR=#000000]Laylachihuahua[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR][/B]obróżka jak zwykle śliczna :) Żadna firma chyba nie ma takiej tasiemki :) A jak się sprawują te zatrzaski? Ja też mam takie w szytych przeze mnie obrożach, ale tak na prawdę, to ani razu ich tak jeszcze porządnie nie testowałam :) I ogólnie są dosyć dziwne, bo na taśmę 2,5cm są takie strasznie wielkie, a na 2cm już o wiele, wiele mniejsze...
  5. Ten pierwszy pies ma świetne umaszczenie! :) Cudny jest! :loveu: Fajny króliczek :) A Alpina czeka, aż pańcia pogra z nią w piłkę :) Super psica z niej, widać że jej dobrze u Ciebie :) Edit: A tititi królicku, tititi piesecki! :loveu:
  6. [B]Maupa4 [/B]fajne grzybki :razz: Teraz Ciebie będziemy męczyć, żebyś dodała zdjęcie całej kolekcji :diabloti::evil_lol:
  7. A ja chyba tak... :lol: Aaa, nie mam dzieci :evil_lol:
  8. Świetna Alpinka :loveu: Mam takiego samego "kwiata" (raczej moja mama), jak ten za nią na focie :D
  9. Ale zaszalałyście :) Podziwiam, też będę musiała chodzić na takie długie spacerki! :D
  10. Hejka :) Cudne psy :loveu: Ares wygląda świetnie z tą długą sierścią, ale taki łysy też jest cudny :loveu:
  11. trabeska

    Diabły dwa.

    Haha, no niestety :D Na to co dobre, trzeba poczekać :evil_lol: Na dzień dzisiejszy Szarka zostaje ;)
  12. trabeska

    Duffel

    Piękny Duffel :) A fotki cudne- piękne niebo :)
  13. Ale cudni chłopcy :) Ta Wasza wspólna fotka śliczna :loveu:
  14. Ja też myślałam, że będzie tego więcej :) Ale i tak świetna kolekcja :) Bardzo kolorowo :)
  15. Hej :) Ale on ma piękną sierść teraz :loveu:
  16. Heej niedzielnie :) Ale fajnie, foty będą :loveu:
  17. Sówki też boskie :) Baardzo mi się podoba ta obroża, bo świetnie dobrany kolor polarku :)
  18. trabeska

    Diabły dwa.

    Heej, dziękuję bardzo :) Nowe zdjęcia będą dopiero jak śnieg zniknie. :) Czekamy na wiosenną pogodę :)
  19. Hejka :) Fajne psiaki, szczególnie Mushu :loveu: Cudny jest :) I świetny tytuł galerii :D
  20. Haha, ale my wszystkie nie możemy się doczekać tych zdjęć :evil_lol: Ale fotecki miały być dziś rano, więc rzeczywiście sobie grabi... :mad:
  21. Hejka. Co tam u Was dziewczyny? :) :loveu: Może jakieś fotki by się przydały... :razz:
  22. A ja nie robię jakichś specjalnych porządków, bo i tak zawsze co tydzień robię wielkie sprzątanie :) Ogol na łyso Dorę to nie będzie wszędzie sierści :razz: Już sobie to wyobrażam jak ona by wyglądała... :evil_lol:
  23. 3 albo 4. Ale bardziej 3 :)
  24. [quote name='monika15'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-94Bby7FIxSE/UUyu5KXx3mI/AAAAAAAAAX8/6rWcbdPATpM/w456-h302-p-o-k/DSC_0986.JPG[/URL] świetna! :) [B]co to za poszycie? wygląda jak zamsz ;)[/B][/QUOTE] No właśnie, też jestem ciekawa :) Ale też wydaje mi się, że to zamsz :) edit: nie zauważyłam, że [B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134253-Laylachihuahua"][COLOR=#000000]Laylachihuahua[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B]już odpowiedziała. A jaka jest szerokość tej obróżki razem z tym zamszem? :)
  25. [B]Marchewkowy [/B]gdzie zdjęcia? :mad:
×
×
  • Create New...