Jump to content
Dogomania

paula98

Members
  • Posts

    230
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula98

  1. Wspaniale że Omega znajdzie DT :D ale czy to pewne na 100% ???
  2. Ja też zgadzam się z tym że Piękny jest wyjątkowy MUSI mieć domek i kochających go ludzi :)
  3. Ja przepraszam:shake: miałam wstawić zdjęci Herusi ale mam problemy ze wstawieniem :-(mam nadzieję że już niedługo wstawię
  4. W górę Violu :D
  5. Jestem :D w górę dziewczynki :)
  6. Zdjęcia dla Hery dzisiaj zrobię, mam nadzieję że ładnie wyjdą :D
  7. Jestem wolontariuszką Hery :D i chciałabym się zapytać czy ktoś mógł by ją ogłosić ?
  8. Z tego co wiem jacyś ludzie pytali o Alexa i nawet go sobie ''zarezerwowali''. Pani która o niego pytała wzięła go na spacer i bardzo jej się podobał :D
  9. Sądzę że te domy będą dobre dla szczeniaczków ponieważ osoby które postanowiły wziąć małe miały już psy i bardzo dobrze się nimi opiekowały. :)
  10. Zgadza się,na pewno będą zadowolone z nowych domków :) choć na początku będą tęskniły za mamą
  11. Alfa ma się dobrze i ma pięć słodkich szczeniaczków :) pozwala brać je na ręce i sama przytula się do człowieka, jest wspaniałą mamą<3
  12. [IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/10cvnzb.jpg[/IMG][/IMG]Niedługo będą informacje o mojej kochanej Beti :)
×
×
  • Create New...