Jump to content
Dogomania

paula98

Members
  • Posts

    230
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula98

  1. No to dobrze :D Ale jednak będę w schronisku i pokarzę Sarunie :D
  2. Cudnie że Sara idzie do adopcji ale niestety nawet się z nią nie pożegnam :(
  3. Bardzo bym chciała ale niestety jestem chora i mnie jutro nie będzie :(
  4. Hooop w górę :D
  5. To wspaniale :D Albercik życzę ci miłej podróży :)
  6. W górę Sindi :D
  7. Jakie zdjątka Weronika ????
  8. Hooop w górę :D
  9. Ja też trzymam kciuki i dziękuje za ogłoszenia :D
  10. Bardzo bym chciała podziękować za ogłoszenia dla Beti i Czarnego :D Miejmy nadzieję że dzięki tym ogłoszeniom szybciej znajdą domek
  11. Sara, opisywałam ją wcześniej. Jeżeli to rasowy piesek to miejmy nadzieję że szybko znajdzie domek :)
  12. Sara to młoda suczka wydaje mi się ze ma 3-4 lata. Jest bardzo radosną suczką. Kocha ludzi na widok człowieka cieszy się ogromnie, skacze i macha ogonkiem gdy koło niej ukucniesz kładzie na ciebie głowę i się przytula. Lubi też biegać i gdy widzi człowiek idącego w kierunku jej kojca chciała by rozwalić kojec żeby tylko wyjść na spacerek :D to na prawdę kochająca ludzi suczka.
  13. W górę cudna :)
  14. W górę kochana :)
  15. Hooop w górę :D
×
×
  • Create New...