Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
 • Content Count

  4636
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Status Replies posted by teresaa118

 1. Ciociu, podaj konto, wysle troche grosza na twoje rozkoszniaki. Nie musisz sama ponosic wszystkie koszty. Teresaa118

 2. Dzisiaj kiedy zajżałam na wątek Borysa przeżyłam szok. Nie znalazłam mojego ostatniego wpisu, który był pod postem Aldrumki i o ile pamiętam że kilka razy robiłam edycję i pisałam to chyba już na str58. W poszukiwaniu tego swojego postu nacisnęłam na krzyżyk pod postem Aldrumi i o dziwo na moment go odnalazłam. Wyglądało to jakby napisała go Aldrumka. W szoku zrobiłam cofnij i jak drugi raz kliknęłam,to mój wpis już znikł. Nie zdążyłam go skopiować, a teraz piszę już też drugi raz bo to co napisałam mi ucieklo. Nauczona tym doświadczeniem piszę w tekstowym i wkleję.

   

  Przez dłuższy okres czasu nie miałam ani siły ani głowy, żeby tu zajrzeć i coś wpisać. Przegraliśmy z Boryskiem wojnę. Nie zdążył nawet skorzystać z wózka, który mu kupiłam.

  Tylko raz czy dwa był do niego przypięty. Odszedł cicho rano, bez bólu. Przegraliśmy tą walkę.

  Teraz już jak pomyślę, to wiem, że skończyła się jego męka. Te upały. duchota dobijały. Nie zawsze w porę udało się zauważyć, że słońce się przesunło i Borys znowu leży na słońcu.

  Myślę, że chociaż serce boli to zima dla niego byłaby nie mniej ciężka.

   

  Odszedł Borys pozostała Sara, Toja, Puft no i Aszka z Rudym. Toja jak dwa razy dziennie weźmie swój Miliryn 120 na moczówkę to żyje jak zdrowy piesek. Ze strachem myślę, żeby któreś z nich nie zachorowało.

  Jeżeli chodzi o Skarpetę Owczarkową to przyznanych pieniążków nie wykorzystałam. Nie miałam głowy do tego. Zanim pomyślałam to już paragon miałam w ręku.

   

  W poście swoim poinformowałam też , że likwiduję konto Borysa, żeby nie obiążali mnie za jego prowadzenie. Jeżeli ktoś zechce jakąś sumą wesprzeć Aszkę i Rudego to utworzę subkonto w moim koncie i podam jego numer.

   

  Zapraszam do odwiedzania wątków Aszki, Rudego i maluchów

  1. teresaa118

   teresaa118

   to gdzie mozna ciebie teraz ciociu znalezc?

   Pozdrawiam Teresa

  2. (See 1 other reply to this status update)

 3. Ciociu elik, dla mnie konto nie jest pelne, bo przelewam pieniadze z Niemiec i dlatego potrzebuje BIC i IBAN. Na polskie przelewy jest wystarczajace. Pozdrawiam Teresa

  ps. Nie lubie pisac, ze mieszkam w Niemczech.

  1. teresaa118

   teresaa118

   nigdy jeszcze nie uzywalamtej formy platnosci

    

  2. (See 2 other replies to this status update)

 4.            Podobny obraz

  1. teresaa118

   teresaa118

   To jest zdjecie kota mojej corki - ragdoll. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Duzo zdrowia

   Teresa

 5. Hejka :) Mogłabyś mi napisać na jaki konkretnie zastrzyk chodzicie na tą wątrobę. Niestety naszemu staruszkowi pogorszyły się wyniki i może podsunę wetowi nazwę tego zastrzyku

  1. teresaa118

   teresaa118

   raz pisza na rachunku Hepar, a innym razem Heparin, staram sie kazdego miesiaca zaprowadzic psa do lekarza i na razie nie mam problemow z nim. Watroba rozbudowana, ale nie ma rozwolnienia, nie wymiotuje czesto( raz dwa razy w kwartale). Dobry apetyt. Zasuwa na spacerach jak maly samochodzik. A diagnoze mamy juz 3 rok. Pozdrawiam serdecznie Teresa

  2. (See 1 other reply to this status update)

×
×
 • Create New...