Jump to content
Dogomania

Makila

Members
  • Posts

    1644
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Makila

  1. U weta jestem prawie codziennie. Mam kilka bardzo starych psiaków które wymagają leczenia, także Hula będzie musiała poczekać w kolejce do weta ;) Co do sterylizacji to przy obecnej ilości psiaków nie dam rady z nią jechać, ponieważ nie mam na to czasu a wet u którego leczę za sterylkę Huli wziąłby 250 - 300 zł
  2. A to zdjęcie z pierwszego spacrku kiedy była jeszcze płochliwa :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/lusia2.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3018/lusia2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. Dziewczynka jest grzeczna i bardzo przytulaśna Chłopczyk ............:angryy: po dzisiejszym ataku na mnie idę na obdukcję i zbierajcie kasę na odszkodowanie :evil_lol:
  4. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/94786194.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5526/94786194.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/96198323.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2456/96198323.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/59638344.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7232/59638344.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/lusia1.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3828/lusia1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Dobrze trafił chłopak. Oby królik uszu nie stracił ;)
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238736-Ozi-z-biletem-na-śmierć/page11[/URL] Czy o tą sunie chodzi ? Post #268
  8. Jak miło czyta się takie relacje :lol: No i czekamy na zdjęcia, najlepiej z królikiem ;)
  9. Miałam dziś okropny dzień, a tutaj takie super wiadomości. Od razu poprawił mi się humor :lol:
  10. Powodzenia maluszku. Oby jutrzejszy dzień okazał się dla ciebie szczęśliwy :multi:
  11. Ta "babulinka" nie jednego młodego by przeskoczyła. Albo nie jest taka stara jak myślicie, albo mega wysportowana :lol:
  12. No cudne są wszystkie. Serce pęka, że takie słodkie maleństwa w takich miejscach :-(
  13. Ja też zaglądam i dziękuję za wpłatę za styczeń.
  14. Bardzo sympatyczna psina. Bez problemu dogaduje się z innymi lokatorami. Jedyne czym mnie zaszokowała, to swoją skocznością. Wyskoczyła mi w kuchni na blat :crazyeye: i zeżarła kurczaka :mad:
  15. Ikuś baaaardzo potrzebuje kochającego domku
  16. Jak razem to was wezmę. Będę miała pomoc przy psiakach, bo teraz naprawdę nie wyrabiam :shake:
  17. Ciągle tu zaglądam i mam nadzieję, że Plastuś już ma choćby DT. Nie mogę przestać o nim myśleć.
  18. Ujawniam się :eviltong: :lol: Zdjęcia będą jak znajdę 5 minut wolnego czasu ;) Przy szczeniakach mam tyle roboty, że nie wyrabiam :shake:
  19. Groszek jest bardzo niezadowolony, płacze co chwile :-(
  20. Klatka dotarła. Wydaje mi się, że trochę mała dla Groszka :roll:
  21. Nie była szczepiona. Mam zdjęcia tylko nie umiem tutaj wstawić. Mogę przesłać na maila.
  22. Szczylki jak woda i ogień :lol: Sunia jest grzeczniutka, cichutka i tylko na kolanach by siedziała. Maleństwo do zacałowania i zagłaskania. Piesek - diabeł wcielony :diabloti: w klatce drze się jak opętany, po domu goni jak szalony. Urwis straszny.
  23. Dzisiaj miałam fajny telefon o sunię która ma już DS i zaproponowałam pani Lusię. Wysłałam jej na maila zdjęcie. Zobaczymy czy się odezwie.
  24. Mam straszne wyrzuty sumienia, że nie mogę go zabrać. Jeżeli szczeniaki pójdą szybko do DS to wtedy go wezmę.
×
×
  • Create New...