U weta jestem prawie codziennie.
Mam kilka bardzo starych psiaków które wymagają leczenia, także Hula będzie musiała poczekać w kolejce do weta ;)
Co do sterylizacji to przy obecnej ilości psiaków nie dam rady z nią jechać, ponieważ nie mam na to czasu a wet u którego leczę za sterylkę Huli wziąłby 250 - 300 zł