-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557']Witamy :loveu: Ciocia[B] Hope2[/B], jak zwykle niezawodna :loveu:[/QUOTE] zawodna jak cholera :( już długo się zbieram,żeby Dobre Anioły ściągnąc do Stefka i ciągle coś...dzisiaj zaczęłam-i co? po dziecię trzeba pędzić, bo ferie się kończą (jakoś szybko zleciało) ;) -
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Jestem i ja. Piękny jest :) jaka pomoc teraz jest potrzebna? tylko DS szukacie?[/QUOTE] Doduniu kochana-potrzebny domek z cudownym ludziem...ale zakładam,że Stefi nie pogardziłby grosikiem na karmę...albo karmą :) Ja wiem,że ludzie ze Stowarzyszenia sa Wielcy i cudowni i za kazdym razem kiedy chcę robić cegiełki słyszę-ojej,dzięki,my jakoś dajemy radę, jakoś ogarniamy" i wiem,że dokonuja cudów...Pan Prezes np nie bierze kasy za to co robi w przychodni wet...ale psów przybywa...i grosików ubywa w zastraszającym tempie... -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
Wiesia???? No...Prezes ma fantazję ;) :drink1::beerchug::knajpa::drinka: -
[quote name='szyszunia557']A gdzie cioteczka [B]Hope2 [/B]?:hmmmm:[/QUOTE] zaginęła pomiędzy kuchnią, łazienka, korytarzem. Ostatnio widziana z mopem ;) A kto to Wiesia????
-
A, juz wiem-Beza ma domek :D cudnie, cudownie...chłopaki-teraz czas na was ;) brać przykład z siostry :)
-
[quote name='Marysia O.']A kto to jest Soyer?:)[/QUOTE] Soyer to znajdek-moja miłośc od pierwszego spojrzenia-ma chłopak to COŚ, co mi mówi,że fajny z niego gość...z charakterem ;) i jest jeszcze Gandalf-cudowny starszy pan...kurka! why mieszkanie nie chce byc z gumy?:placz:
-
[quote name='Marysia O.']Właśnie przeczytałam na wątku bazarkowym, że malutka sunia już w swoim domku!:multi: Bardzo się cieszę, oby tak dalej:) Wczoraj zrobiłam szczylkom i mamusi wspólne ogłoszenie na Tablicy.pl na Wrocław i od wczoraj maja ponad 200 wejść i 5 pobrań telefonu. Trzymam kciuki:) A i w odpowiedzi na to ogłoszenie napisała jedna Pani, że mamusię może warto pokazać fundacji dr. Lucy bo ona jest podobna do shelti. Ja tam nie jestem przekonana co do podobieństwa (no może trochę to umaszczenie) ale przekazuje sugestię:)[/QUOTE] Dziękuję Marysiu:loveu: ja jeszcze nie ogarniam kto do domu pojechał-zaraz ogarnę to i owo ;)
-
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
i co i co i cooooo??? prezes nie ma litości-buuu -
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
ja zaglądam od poczatku-ino po cichu siedzę ;) -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
a w sobotę chyba czarnulka do domku pojedzie-ale na razie-ciiii... kciuki trzymamy .... -
[quote name='szyszunia557']Ja też jeszcze o niczym nie wiem, ale wiesz, nigdy nie wiadomo :biggrina:[/QUOTE] no, to polecam sie na przyszłość ;) (o mamuniu-jakie błędy robię...chciałam napisać pszyszłość i się dziwię, czego komp chce,że na czerwono kreśli :crazyeye:)
-
[quote name='szyszunia557']Nie martw się ciociu [B]Hope2 [/B]:buzi: Jak będę potrzebować opiekunki, walę do Ciebie, jak w dym :eviltong:[/QUOTE] wolę praktykę od teorii zdecydowanie :) czyżbym o czyms nie wiedziała?
-
[quote name='szyszunia557'][B]dorcia2 [/B]poszło na Twoją pocztę, nawet 2 razy :oops: Coś z moją pocztą nie tak, albo ze mną :oops:[/QUOTE] suuuper! bo już sie zastanawiałam jak zdjęcia z wątku ściągnąć i które ....i zajęłoby mi to sporo czasu-dziękuje szyszuniu <3
-
[quote name='Marysia O.']Jeśli mogę pomóc to trochę rozbudowałabym tekst ogłoszeń:) Oczywiście to tylko propozycja:) [B]Pięć cudnych, łaciatych szczeniaczków szuka domów.[/B] Szukamy domów dla pięciu uroczych łaciatych szczeniaków. Maluszki wraz z mamą zostały porzucone w szczerym polu i tam znalezione przez wolontariuszy. Trafiły do domu tymczasowego gdzie czekają na kochające domy. Szczeniaczki to cztery pieski i jedna sunia. Mają skończone 7 tygodni, jedzą już samodzielnie i są gotowe na przeprowadzkę do nowych domów. Maluszki są zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Szukamy dla tych radosnych, łaciatych kuleczek najlepszych domów. Kontakt: ... [B]Niezwykłej urody, młoda, łagodna sunia czeka na kochający dom.[/B] Piękna dorosła sunia o niebagatelnej urodzie poszukuje domu, który ją pokocha na zawsze! Suczka została znaleziona wraz z piątką swoich dzieci w szczerym polu gdzie prawdopodobnie została porzucona. Sunia jest młodziutka - ma 1,5 roku. Ma śliczne, dropiate, trójkolorowe futerko i duże orzechowe oczy. Jest bardzo grzeczna i łagodna. Suczka jest wysterylizowana i zaszczepiona. Czeka na ludzi, którzy pokochają ją i przyjmą do swojej rodziny. Kontakt: ...[/QUOTE] Bardzo dziękuję! Genialne teksty-moje były...okropne ;) Jeśli moge, to za jakiś czas poproszę o tekst dla Soyera :)
-
[quote name='Nutusia']niebagatelnej łącznie ;)[/QUOTE] yyy....masz rację :D a ja nawet nie zauważyłam,że mi się na czerwono zaznaczyło :( po 8 godzinach przekonywania,że religijnośc nie jest wyznacznikiem tego, czy ktoś się dobrze opiekuje dzieckiem, że tzw karny jeż nie jest zły itp-głowa pęka...a jutro mam za zadanie przekonać,że z dzieckiem do roku czasu można sie bawić-i że ta zabawa nie musi polegac na machaniu dziecku grzechotka przed nosem ;)
-
[quote name='szyszunia557']Cieszę się, że czasem mogę pomóc :multi:[/QUOTE] nie czasem, tylko często :) mi już na oczy pada...dobrze chociaż,że Zośka sie naśpiewała jak mnie nie było i teraz odsypia :D a to,że TZ był po nocce...jakoś jej nie przeszkadzało ;)
-
[quote name='szyszunia557']Aniu, sunia jest młodziutka, ma rok, może półtora ;)[/QUOTE] juz koryguję-nie umiałam sie doczytać ;)
-
Cierpię na niedoczas i brak weny...ale może tak? MAMA "Piękna dorosła sunia o nie bagatelnej urodzie poszukuje domu, który ją pokocha na zawsze! Sunia jest młoda, ma 1,5 roku, jest wysterylizowana , zaszczepiona, łagodna, grzeczna Dane kontaktowe-Stowarzyszenia z pierwszej str wątku" Maluchy: "Szukamy domów dla 5 dropiatych szczeniąt- 4 pieski, jedna sunia. Szczenięta maja skończone 7 tygodni, sa zaszczepione, odrobaczone, jedzą juz same. " Naprawdę nie mam weny...może jutro na szkoleniu coś lepszego wymyślę...
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557']Ogłoszenia poszły na hotel Lili, więc to ją trzeba przycisnąć :eviltong:[/QUOTE] o, widzisz, a ja już się pogubiłam kto ma jakie ogłoszenia... Byle do weekendu, byle do weekendu.... -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557'][B]Kochani ! Pilna sprawa ! Poszukujemy osoby na wizytę PA w [COLOR=#ff0000]Kędzierzynie-Koźlu[/COLOR] ! Szykuje się super domek dla jednej z naszych suczek :loveu: Jest ktoś z okolicy ? Ktoś podpowie, jak poszukać kogoś na dogo z K-Koźla ?[/B][/QUOTE] Lece na fb zerknąć do kogo uśmiechnęło sie szczęście ;) nie z KK ale z Opola i troszke za chyba jest yoshi i dexterka? -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
szyszuniu-proszę podrzucać:mad: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251091-Szczepimy-odrobaczamy-5-znajdek-%C5%82aciatych-pomo%C5%BCecie?p=21916227#post21916227[/url] -
widziałam,że sa ogłoszone na Kluczbork i Opole na tablicy...ale ja bym chyba spróbowała tez na Wrocław ;) jeeeju...tekst! zapomniałam napisać! dzisiaj już chyba nie dam rady...jutro postaram się skrobnąć...albo ukradnę z tablicy ;)
-
jestem i ja :) Borsuczki pewnie brykają wesoło, szaleją jak to dzieciaki ;)