Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. i jeszcze w kwestii hoteliku[h=5]No i jest suma..wynegocjowana..300zł to chyba na dzisiejsze warunki nie jest dużo.. [/h]
  2. To ja jeszcze skopiuję z fb [h=5]Rozmawiałam z Paulinką, przed wyjazdem do Katowic na diagnostykę weźmie badania z Częstochowy bo może, niektórych badań nie trzeba będzie ponownie robić..a my prosimy o pomoc..bez niej nie damy rady pomóc Lusi...starałyśmy się jakoś zastanowić czy Lusia mogłaby zostać u Paulnki ale niestety wyjazd jest już pewny [/h]
  3. Ja znałem go kruciutko...ledwie 2 miesiące...a pokochałem jak...no jak Tatę...i ciągle jakoś tu wracam...chciałbym z nim pogadać... Frodo tęskniący
  4. Jeśli chcecie-mam sedalin-został z kuracji mojego tymczasa-chętnie oddam
  5. [quote name='ewu']Ja nie jestem na FB i wiem tylko to co tu piszecie. ciociu-nie musisz być-wystarczy,że klikniesz w link-i już będziesz czytać :) https://www.facebook.com/events/215307131941326/?ref=3#!/events/215307131941326/
  6. W imieniu Isadory myślę,że mogę Cię bardzo przeprosić...w nocy odszedł za TM Sopelek od Celinki...myślę,że jak się Cioteczka jakoś pozbiera,to na pewno się odezwie :)
  7. Funky-jeśli masz fb spróbuj napisać do admnina wydarzenia...mogę proponować Beatę Ż lub Katarzynę Ś-Ł-obu ufam i wiem,że nie pozostawiaja pytań bez odpowiedzi
  8. To może ja pozwolę sobie skopiować z fb "Czekamy na wizytę u weta w Katowicach i uzgodnienie terminu przewiezienia Lusi do hoteliku. Widzę, że porobione już zostały wpłaty - rozliczenie zrobię w niedzielę lub poniedziałek." Oświadczam również, że Agnieszka W. jest na tym wydarzeniu osobą niemile widzianą - nie popieramy wywożenia psów do Niemiec, Lusia też nie pojedzie. Jeśli zrobiła coś pozytywnego dla Lusi należy jej podziękować, ale od teraz nie będzie miała wpływu na los Lusi. Dziękuję za zaufanie - w imieniu Mondo Cane i OTOZ Lubliniec - sunia będzie zaopiekowana i znajdziemy jej dom - głęboko w to wierzę - dom w Polsce - zaznaczam." i link do fb [SIZE=3]https://www.facebook.com/events/215307131941326/?ref=3#!/events/215307131941326/
  9. [quote name='A-dolce']Froduś kombinuje ....[/QUOTE] Oni knują razem w pokoju młodego-wszyscy-Seba,Frodo i 2 futra-ze mną nie gadają...
  10. [h=5]Rozmowa Seby z Frodem: -Frodo,pamiętaj-jak będzie ci źle,jak będą krzyczeć-to pogryź im wszystkie kable...rozumiesz? -hau! -ok...pogryź im dywany...rozumiesz? -hau -Frodonek...ja nie chę,żebyś jechał... -hau! hau! -no widzisz...ty też nie chcesz...to wiesz co? ja cię schowam...razem się schowamy...uciekniemy...mama się gniewać nie będzie...zobaczysz... -hauuu! -a jakby nas znaleźli-to zeżryj im wszystkie kabelki,wtedy Cię oddadzą :diabloti: -hau!hau!hau!:evil_lol: [/h]
  11. Do zobaczenia Przyjacielu [*] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/c82.0.403.403/p403x403/551381_463877393677466_1572699233_n.jpg[/IMG]
  12. Sopelku kochany...słów brakuje...odszedłeś tak nagle...cichutko...ja wiem,byłeś zmęczony...odpocząć chciałeś...i przyszedł Anioł i powiedział "chodź mały"...a Ty zawahałeś się chwilę...obejrzałeś na Celinkę,Krzysia,Szczawia,Pirusia i Dumiś...nie chciałeś sprawiać kłopotu...nie chciałeś żeby płakali...Ale Anioł powiedział "Chodź Sopelku-Ten Na Górze czeka na Ciebie...przywitać się chce...przytulić" I poszedłeś...tak cichutko...nie cierpiałeś...nie bolało...Teraz pewnie patrzysz na nas z góry...machasz ogonkiem...i czekasz...Ty już wiesz,że kiedyś wszyscy się spotkamy... [*] Frodo,Tolek,Hades i mama
  13. [quote name='anka :)']Jak szkoda ze mnie z wami nie było od początki z Frodusiem :oops:. Przepraszam :-( Teraz się ciesze i trzymam za neigo kciuki w sercu. Podbił mi mały serducho niiooo i to jeszcze jak :mad::evil_lol:[/QUOTE] Nie przepraszaj...nie ważnie kiedy-ważne,że jesteś :) A mały to łamacz serc jest... (Dumiś,Ruda,Ganga-widzicie???? )
  14. [quote name='anka :)']Witaaaaj Froduś Ciotka i tu przyszła Cię [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pożegnać. :-(P[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]łaczę ze szczęścia że udało Ci się jejku jak się Ciotka Anka cieszy Frooduś! :loveu:[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/QUOTE] A widzisz-jamnik kradnie serca :) a ile łez było na poczatku...ile zwrotów akcji...obaw...strachu...teraz już tylko cieszyc sie trzeba :D
  15. Teraz już bedzie tylko dobrze-długu malutko zostało,bo 175 zł, nowy domek sam po mnie przyjedzie i pójdziemy z mamcią na spacerek zapoznawczy,później kawka i coś słodkiego-dla mnie psie ciacha będą :) Już dość się Ciocie napłakały-na samym początku mojej historii tutaj-i później jak chorowałem-teraz tylko z radości mogę na dwie łezki pozwolić-i cieszyć się macie wszystkie :) Nowy domek dogo nie ma-może namówimy z mamcią,żeby założyli-ale będę mejlował,skajpajował i dzwonił-nie dam o sobie łatwo zapomnieć-a do niedzieli będe Wam życie zatruwał spamami o cegiełkach Frodo jeszcze bez nazwiska
  16. Mamcia będzie namawiać-ja chcem pisalnikować! Ups...mama jakieś szczeniaki ogląda:angryy:
  17. O-ja lubię kopać :) Seba jak był mały i pierwszy raz krowy widział na oczy to wrzasnął "mamooooo jakie duże Maxy som!" (bo u mamy był wtedy owczarko-jamnik Max) Frodo też słuchający
  18. Chopakiiii! Mnie chyba na dogo nie będzie-ale będę mejlował i skajpajował :) Przyjadą po mnie w niedzielę-z ciachami:eating: i będę spał z człowiekami na łóżku-w środeczku-będę miał swoją podusie i kołderkę i jakiś psi park jest blisko i jeszcze podwórko mają i znaja inne psy-lasencje też i będę miał babcie i dziadka i w domu będę sam jeden do miziania i głaskania i kochania Frodo chyba ...zachwycony
  19. [quote name='taks']Frodo dostaje 200 zł (z podziału utargu za moje obróżzki sprzedane na bazarku na labradorowym forum) Przelew na konto Fundacji juz poszedł Jak dojdzie - bardzo proszę o potwierdzenie tu na wątku a ja przekażę link gdzie trzeba[/QUOTE] Jej! Ślicznie dziękuję:loveu: Ciocia Isadora na pewno potwierdzi....a mi długu zosało jeszcze...175zł??? Rambo...sprawdź:lol:
  20. I od Dumiś daleko-buuuuuuuuuuuuuuu
  21. Dumiś lubi wodę??? ale to dziewczyna jest-one jakoś tak bardziej...wodne som Zobaczę-jak mi się nie spodoba-to zrobiem wszystko co mi Seba mówi:diabloti: Frodo zabezpieczający tyły
  22. [quote name='Celina12']Nie ja nigdzie nic nie wpisalnikowałem....ja swoje niszczem-bo tak chcem i muszem..... Sssopelek niszczący swoje ogłoszenia[/QUOTE] I mi mieliście z Rambo pomagać:placz: Frodo powoli pakujący się
  23. Jak sie nie da-to będe wysyłł mejle mamci-a ona Wam wszystko będzie opowiadać. Na razie mi opowiada co to morze-i chyba mi sie nie podoba-woda? duża woda???? ja śnieg lubię-wodę nie!
  24. [quote name='Celina12']Frodo-powiem tak-jak ma to być TEN DOMEK-to pozwól,by KTOŚ Cię pokochał jeszcze.....obdaruj swym JESTESTWEM jeszcze innych...jesteś taki uroczy....[/QUOTE] Sopelek-Ty się przyznaj,że wpisałeś mnie do swojego ogłoszenia;):mad: Ja nic a nic o ogłoszeniach nie wiedziałem-i co? i domek-nagle!
  25. Nad morzem mam mieć domek-z ogrodem...ale bez mamci i bez futer... Żeby tak sie dało 2w1 zrobić... Frodo jeszcze pisalnikujący
×
×
  • Create New...