Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='Isadora7']Młody tak mają wszystkie mamy. mama Dorota tez tak ma. Rambo, Ruda i Ganga[/QUOTE] Zaraz na spacer idę...a potem wanna-jak ja tego nie lubię :( no ale trzeba się zaprezentować ładnie :)
  2. [quote name='Energy']Frodzik mamy tak mają;) dobre mamy :)[/QUOTE] Wiesz co Ciociu-ta mama...ona naprawdę dziwna jest-nie wiem co zrobić,żeby się pogniewała-kabelki pogryzłem-raz się sfochowała...raz na 7 kabelków! wygryzłem dziurę w chodniku-nic...zaszczałem to i owo-nic...dzisiaj na dworze smycz przegryzłem-i co? NIC!!! Przegryzioną związała...zamówiła nową...i..."mój kochany malutki"...wszystkie mamy tak mają???
  3. [quote name='Isadora7']Podobuje się Rambo[/QUOTE] oki-już rozmyślam nad pierwszym rozdziałem Frodo Podróżnik
  4. [quote name='Energy']Froduś malutki :loveu: ale zmiany ci się szykują... Hope nie rycz i się nie zamartwiaj, przynajmniej za mocno;) przygotuj listę wskazówek :diabloti: szczęśliwej drogi przyszłemu domkowi życzę:)[/QUOTE] Lista już jest-mamcia ciągle sprawdza i dopisuje:roll: i nie ryczy...tylko wyje-razem z futrami...ale ona chyba tak ma-Toluś jęknie-już przy nim stoi...Hades uda,że go łapka boli-to go na rączkach nosi...o mnie to już nie wspomnę:stupid:
  5. Jamnikowy Przewodnik Po Świecie-co Ty na to Rambo????
  6. Wiecie co Selinkowe Jamniki? Tak sobie teraz pomyślałem,że ja to jestem podróżnik pełną gębą...byłem już w Grudziądzu,Katowicach, Kluczborku, Byczynie i w wielu innych miejscach-a teraz znów jadę w świat...Jestem Jamnik Frodo Podróżnik :)
  7. No to Ciocie-Zieloną Noc zaczynam :) Domek już po mnie jedzie-po drodze odpocznie i pomiędzy 11 a 12 będzie u mnie :) pójdziemy na spacerek zapoznawczy :) umowę jakąś podpisywać będą...a później buziak mamie,Hadesowi,Tolusiowi,Sebie...i w drogę-zacznie się nowy rozdział mojej bajki :) No i mama dzisiaj długo z Ciocią Ulv trajkotała przez słuchawkę...podsłuchałem,że martwi się o mnie (ciekawe o kogo się nie martwi???) Mówiła,że może mam jakowegoś kryształa...co to go badanie siuśków nie wyczaji...że karma małe rozpuści...a duże to nie...że USG trza robić:roll: Ciekawe co jeszcze wymyśli...mama-kwoka:mad: Frodo zielononocny
  8. ewu kochana-wyślij mi nr konta-wyczyściłam skrzynkę...a dopiero później mi się przypomniało,że nie zapisałam:wallbash:
  9. Selin-NIEBO jest jedno-nie ma osobnego dla człowieków i innego dla piesów i jeszcze dla kotów...Mamcia mi kiedyś czytała o Edenie-tam wszyscy razem byli-i tak na pewno będzie. I tam się kiedyś spotkamy-a ci co już zasnęli przygotowują dla nas miejsce-i czekają...ale wcale a wcale nie chcą,żebyśmy już do nich szli...u nich czas inaczej płynie... Frodo mający wizję
  10. [h=5]Gosia F [/h][h=5]Lusia jest w klinice ma bardzo złe wyniki wątrobowe... [/h]Lubię to! · ·Obserwuj postPrzestań obserwować post · 11 minut(y) temu Mariola K :( 10 minut(y) temu · Lubię to! Ilona H Trzymam! 2 minut(y) temu · Lubię to! Marta M Trzymaj się maleńka sunieczko ! 2 minut(y) temu · Lubię to!
  11. Chopaki...ja jutro pojadę...wiecie...do domku nowego...nie wiem czy będę mógł pisalnikować...ale...jeśli się zgodzicie...to nauczę futra...oni będą pisalnikować za mnie i ode mnie...teraz ich uczę...łapska wielkie mają...wciskają po kilka liter na raz...i nikt nie wie co chcą powiedzieć... Frodonek chcący zostać z Wami
  12. Rambo...mama sesję zdjęciową odkłada z dnia na dzień...jakby myślała,że...niedziela nie przyjdzie...a ona juz za parę godzin będzie... Masz werflona???????????????? Frodo czekający na niedzielę
  13. No...jakby od razu nie mogła się domyślić:evil_lol: rozumiem chopie-musiałeś wytoczyć ciężkie dział...no....szczanie:eviltong::diabloti: Frodo nie kumający człowieków czasami
  14. Cieszę się,że już wszystko wyjaśnione :) Teraz już będzie tylko dobrze :)
  15. Ty się chopie lepij przyznaj,że na wenfrlon...czy jakoś tak... nie możesz się doczekać:eviltong: Frodonek ćwierćogoniasty
  16. Chopaki...jak się da...to namówim...i wtedy będę pisalnikował :) Mamcia mi mówi,że Domek jeszcze niedawno miał jamnikową lasencję...tylko ona poszła za TM...pewnie już z Sopelkiem razem gadają-ona mu opowiada o swoim (już prawie moim) domku...a On jej o nas... Frodo domyślający się
  17. Będę przeklejać-to tylko chwilka ;)
  18. [quote name='Carrie i Tequila']Na jednym wątku cudowne wieści, na innym dramatyczne :( Sopelek odszedł a Frodo jedzie do nowego domku. Fodziaku trzymam za ciebie mocno kciuki. Obys trafił na jak najlepszy domek, a długami się nie przejmuj, rozprawimy się z nimi w końcu.[/QUOTE] To będzie dobry domek...tak mówi mama...a mamie wierzyć trzeba...ona nie kłamie...tylko dlaczego ciągle ma spocone oczka???
  19. Cioteczki...jutro ostatni dzień z mamcią...ostatnia nocka...w niedzielę mnie adoptują....pojadę...Sopelek mówił,że dobrze będzie...ale ...ale to trochę tak...jakby mamcia umarła...i już jej nie będzie... Ale dzielny będę...pojadę...
  20. Fuky-spróbuj może do Beaty-bo z tego co wiem Kasia ma coś takiego na fb,że jak nie ma Cię w znajomych...to wiadomości nie może wysłać? odczytać? Ja ostatni raz występuję w roli adwokata-nie wiem o co dokładnie chodzi...a spekulować nie będę-bo to bez sensu. Mogę kopiować z fb...ale to nie zastąpi wypowiedzi kogoś kto jest dokładnie w temacie
  21. tylko kompa do tego nie trza... Pomyśl o Sopelku...zamknij oczka...widzisz? Widzisz Króla w koronie...w cudnej komnacie...co ja mówię...pałacu! A wszędzie majonez...dużo majonezu...widzisz? macha ogoniastym...uśmiecha się...Sopelek-Aniołek Frodo widzący
  22. To i ja napiszę...ale najpierw na brudno... Rulon-można rozmawiać...to takowa piesowa tajemnica jest...słyszymy i widzimy więcej niż człowieki Frodo wiedzący
  23. Poprosiłam Ciocię,żeby tu zajrzała...źle się czuję kopiując wpisy...tym bardziej,że nie do końca jestem w temacie suni
  24. Wpis Beaty...jednak się myliłam :( witam....jestem po rozmowie z Pauliną. Dopinamy szczegóły wyjazdu dziewczynki do kliniki w Katowicach. Po wstępnym wywiadzie zmartwiłam sie ponieważ Paulina słyszy jakby przelewanie w brzusiu Lusi. Boję się czy nie zbiera się tam płyn. Mam nadzieję że to tylko w jelitach. Kiedyś też miałyśmy taką sunię która miała naderwany żołądek. Operowałyśmy ją w Grudziądzu.....sunia zyje i ma się dobrze. Paulina to bardzo oddana opiekunka....widzi wiele i jest ostrożna. Wiele o Lusi wie. Trzeba jak najprędzej pojechać do kliniki. Jeśli uda sie to spiąć na jutro....to będzie cud. Ale spróbuję....
  25. ewu-ja też niewiele-ale pisałam do nescci-odpisała cioci Funky...chyba. Sunia pojechała dzisiaj do Katowic do weta...i jest miejsce w hoteliku za 300-z wyżywieniem. Tego jestem pewna...
×
×
  • Create New...