-
Posts
5968 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by happy_animals
-
[quote name='gluchypies']Chyba najlepsza jest tablica. Może trzeba by wyróżnić mu ogłoszenie?[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Z tego co pamiętam, wyróżnienie na Tablicy kosztuje 10 zł na tydzień. Mogę spróbować, chociaż będę mieć porównanie. [/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Alla Chrzanowska']Gdybym mogła... Ale przy moich 3 potffforach żadna wizyta przedadopcyjna nie uznałaby mego domu za odpowiedni dla Jerrusia:) Licząc w kilogramach ma 220 kg źwierza w domu:)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Kochane Maluszki[/FONT][/SIZE] :megagrin:
-
Zapraszamy!
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Jakie portale ogłoszeniowe możecie polecić?[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='gluchypies']Są jakieś telefony o Dżerusia?[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Niestety :shake: Szukam nowych możliwości. Jak widać ogłoszenia na Facebooku, Tablicy, Gumtree czy Twitterze to za mało.[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Alla Chrzanowska']Jerry jest przesłodkim psiakiem. Bardzo mnie ujął:)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dżeruś cały czas poleca się do adopcji ;)[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='joanka40']Zapisuję wątek.[/QUOTE] Również zapisuję.
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Zapraszamy[/FONT][/SIZE] :jumpie:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Kto pokocha Dżerusia?[/FONT][/SIZE] :loveu:
-
[SIZE=3][FONT=georgia][URL]http://www.youtube.com/watch?v=p_YBvbgEIAY&feature=youtu.be[/URL] "Cześć! Mam na imię Jerry :) Pomimo młodego wieku jestem bardzo grzeczny. Uwielbiam się przytulać, jeździć samochodem, biegać oraz bawić z innymi psiakami. Aktualnie szukam domku na stałe. Może chciał(a)byś mnie psygarnąć? Pokocham Cię całym swoim serduszkiem." Zapytaj o Jerry'ego tel. 695 628 764, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='gluchypies']Ja bym raczej zapytała: kogo uszczęśliwi Dżeruś? :loveu:[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Nic dodać, nic ująć :thumbs:[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia][COLOR=#000000]Kto uszczęśliwi Dżerusia? [/COLOR][/FONT][/SIZE]:loveu: [IMG]http://i59.tinypic.com/in99cj.jpg[/IMG] [I][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=georgia]Zdjęcie: Matador - hotel dla psów[/FONT][/COLOR][/SIZE][/I]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Ostatnie godziny bazarku - ZAPRASZAMY![/FONT] [FONT=georgia][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251818-Akcesoria-dla-Zwierząt-książki-już-od-1-zł-na-Jerry-ego-do-23-03-2014-do-20-tej[/URL][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Alla Chrzanowska']Jaki on jest cudny:)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Przystojniak[/FONT][/SIZE] :loveu:
-
[quote name='Maryna']Jak dobrze,że Jerry zaopiekowany:-)domek niechby się objawił najlepszy[/QUOTE] O tak, domek musi być najwspanialszy :)
-
[quote name='gluchypies']Suuuuper Jerry!! :) A ten ON-ek obok? Do adopcji też?? :>[/QUOTE] To jego koleżanka Wiki :loveu: Sunia ma swój domek.
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Radość Jerry'ego pierwszego dnia wiosny :)[/FONT][/SIZE] [IMG]http://i59.tinypic.com/dbo0ub.jpg[/IMG] [I][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=georgia]Zdjęcie: Matador - hotel dla psów[/FONT][/COLOR][/SIZE][/I]
-
[quote name='betkak']A to jest najważniejsze aby był szczęśliwy. Nie ni zdziwiona jestem ceną bo ja mam dużo taniej a i tak ludzie wybrzydzają, że za drogo[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]7 zł (za dobę) raczej nie jest wygórowaną ceną, ale jak to się mówi są gusta i guściki ;)[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='betkak']Ja dobże widzę za 7dni 105zł:crazyeye: Chyba ceny podniose, ja mam zaledwie 7 zł/doba...no żartuje nie podniose:evil_lol:[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Jak na Dolny Śląsk to bardzo tanio :) Poza tym, Jerry jest zadowolony - nasze Słoneczko [/FONT][/SIZE]:loveu:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Potwierdzenie dokonania płatności za pobyt Jerry'ego w DT [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia] Uwagi: wcześniej pieniążki zostały przelane z konta PayPal oraz konta zbiórkowego na konto główne Fundacji (74 1050 1575 1000 0090 3015 5601). [/FONT][/SIZE][IMG]http://i61.tinypic.com/6tmesg.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Faktura Nr 1/03/14 wystawiona przez Hotel Matador za pobyt Jerry'ego w płatnym DT (za okres 10-17 marca 2014 r.).[/FONT][/SIZE] [IMG]http://i59.tinypic.com/t5lldj.jpg[/IMG]
-
[FONT=georgia][SIZE=3]Jerry poleca się do adopcji[/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://i57.tinypic.com/nlpn68.jpg[/IMG] [I][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=georgia]Zdjęcie: Matador - hotel dla psów[/FONT][/COLOR][/SIZE][/I]
-
[quote name='Alla Chrzanowska']I ja trafiłam na wątek Jerrego. Jest śliczny![/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='gluchypies']Pędzę sprawdzić :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Widziałam ofertę - dziękuję[/FONT][/SIZE] :loveu:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Zapraszam na bazarek :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251818-Akcesoria-dla-Zwierząt-książki-już-od-1-zł-na-Jerry-ego-do-23-03-2014-do-20-tej[/URL][/FONT][/SIZE]