-
Posts
5968 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by happy_animals
-
:loveu: :loveu: :loveu:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Dzisiaj ok. godz. 16-tej odbieramy Dżerusia[/FONT][/SIZE] :painting: :laugh2_2:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Zapraszamy do Jerry'ego[/FONT][/SIZE] :Cool!:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Mamy już DT dla Jerry'ego :bigcool: Co prawda płatne, ale nie jest to majątek. W niedzielę zabieramy go do siebie na kąpanie :bluepaw: W poniedziałek wizyta u weterynarza i nowy domek (na razie tymczasowy). Na bieżąco będziemy Was informować o naszych wydatkach oraz dalszych losach Pyszczka.[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Jerry cały czas merda ogonkiem ze szczęścia :loveu: Na jego koncie widnieje już kwota 503,72 zł. Kochani D Z I Ę K U J E M Y za pomoc !!! Jesteście nieocenieni !!![/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Kochani, dziękujemy za kolejne wpłaty! Jerry ma już na swoim koncie aż 372 zł !!![/FONT][/SIZE] :Cool!:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Drodzy Przyjaciele,[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]Jerry jest cudownym psem. Pomimo braku warunków (na tę chwilę nie mamy wolnych miejsc w DT) prawdopodobnie zabierzemy go do siebie. Musimy jednak wcześniej zaszczepić, odpchlić, odrobaczyć i (jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań) wykastrować psiaka.[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]Mając na uwadze powyższe, prosimy o wsparcie finansowe! Każda, nawet najdrobniejsza kwota pomoże nam w opiece nad Jerrym.[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]Nr konta bankowego:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]73 1050 1575 1000 0090 3015 5619 (ING Bank Śląski S.A.)[/FONT][/SIZE] [COLOR=#ff0000][B][SIZE=3][FONT=georgia](z dopiskiem „Dla Jerry'ego”)[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=3][FONT=georgia]Fundacja Happy Animals[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]ul. Ogrodowa 62 lok. 9[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]55-040 Bielany Wrocławskie[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=georgia]Dotychczasowe wpłaty oraz stan konta zbiórkowego (patrz post nr 5).[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Jerry dostał dzisiaj od naszej Fundacji mały prezent - obrożę oraz linkę z amortyzatorem. Był bardzo podekscytowany [/FONT][/SIZE]:Dog_run: [IMG]http://i60.tinypic.com/23r1kl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/303gsb7.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Materiał nakręcony w czasie naszej pierwszej wizyty w dniu dzisiejszym... brak słów :( [/FONT][URL="https://www.facebook.com/photo.php?v=819322901416718"][FONT=garamond]https://www.facebook.com/photo.php?v=819322901416718[/FONT][/URL][FONT=georgia] [/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]...a to jedzenie :( [/FONT][/SIZE][IMG]http://i62.tinypic.com/vy9vky.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Tak wyglądała jego "miska" z wodą... [/FONT][/SIZE][IMG]http://i59.tinypic.com/22yqgy.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Drut kolczasty oraz kawałek łańcucha - tym uwiązany był dzisiaj Jerry[/FONT][/SIZE] :( [IMG]http://i58.tinypic.com/1z1bw38.jpg[/IMG]
-
[quote name='betkak']To poproszę, chętnie zobacze;-) wiadomo coś kiedy się psiak wyswobodzi?[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Na razie brak konkretnych informacji. Mimo wszystko jesteśmy przekonani, że los Dżerusia już wkrótce się odmieni. Pyszczek ma już sporą liczbę Fanów na Dogomanii oraz Fb[/FONT][/SIZE] :jumpie:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Jutro wybieramy się do Dżerusia[/FONT][/SIZE] :Cool!: [SIZE=3][FONT=georgia]Będziemy mieć nowe info oraz zdjęcia.[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Hura! Odnotowaliśmy kolejną wpłatę! :bigcool: Pani Jolu - dziękujemy! [/FONT][/SIZE]
-
[quote name='bela51']BIedny Jerry, całe zycie na takim smietniku:-([/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]To prawda[/FONT][/SIZE] :bigcry:
-
[quote name='mdk8']zapisuję wątek. Postaram się w przyszłym tygodniu wspomóc psiaka grosikiem.[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dziękuję z całego[/FONT][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#000000]♥[/COLOR][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Zapraszam na bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony na Jerry'ego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251400-Bi%C5%BCuteria-i-nie-tylko-na-Jerry-ego-do-09-03-2014-do-godz-20-tej[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='ewa gonzales']Zagladam i sciskam kciuki za psie serce [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG] biduniu kochany :calus:[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dziękuję w imieniu Jerry'ego [/FONT][/SIZE][SIZE=5]♥[/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Jerry ma już swoje wydarzenie na Fb: [URL]https://www.facebook.com/events/133495583490630/[/URL] Zapraszamy![/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Tak, tak robimy mu ogłoszenia. Bazarek pojawi się na dniach.[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Naprawdę nikt nie chce przygarnąć Jerry'ego?[/FONT][/SIZE] :sadCyber:
-
Magik zostaje na stałe z Ciocią Kariną :)
happy_animals replied to happy_animals's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=georgia]Szukamy domu stałego dla naszego Pyszczka [/FONT][/SIZE]:loveu: [FONT=georgia] [SIZE=4]Kontakt w sprawie adopcji: tel. 510 177 966[/SIZE][/FONT] -
[SIZE=3][FONT=georgia]Więcej zdjęć Pyszczka na: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.814478835234458.1073741859.506199626062382&type=1[/url][/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]W takich warunkach żył Jerry :( [/FONT][/SIZE] [IMG]http://i57.tinypic.com/xl9kkm.jpg[/IMG]