A taki był kiedyś mały i łady :D nie to co teraz :diabloti: szkoda, że mam tylko to jedno zdjęcia za czasów szczylowych :( szkoda, że nie mogę Wam pokazać jak wyglądał w pierwszym dniu u mnie, taka znajda 4 tygodniowa, a teraz roczny facet się zrobił :eviltong:
[IMG]http://i39.tinypic.com/71h2md.jpg[/IMG]