Takie cudo u nas w schronie sunia max 2 lata.Najprawdopodobniej po szkoleniu nie nadaje się jako pierwszy pies,ma panna charakter.Szakira to psiak jednego właściciela,ona jest cudowna
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1G4v5s1qELM/UgflhV-tpkI/AAAAAAAAA1k/aUCmzFH2Xkc/w930-h499-no/1094623_549406181762663_1771420958_o.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tVmZLu8Y-lI/Ugfl2xroeLI/AAAAAAAAA1s/5pdqV-go6-Y/w925-h519-no/964191_549406158429332_1478682814_o.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cKP1nUneKj0/UgfmN3Iiv5I/AAAAAAAAA10/Ee9pdH-0goI/w779-h519-no/1146562_549321818437766_993118928_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a_9nG8Iy2BI/UgfmprOO_iI/AAAAAAAAA2A/VoYWGwP2ngs/w930-h511-no/1172473_549406151762666_1913458014_o.jpg[/IMG]
kontakt w sprawie adopcji Iza 510 250 970