[quote name='dOgLoV']Hahahaha :diabloti:
dzień spędziłam w robocie tyrając jak wół że sił nie mam :eviltong:
pogoda do dupy bo pada :eviltong:
zwierzaki na dworze , własnie dostały jeść , znaczy sie psy a koty leniwie wylegują się gdzieś ale nie wiem gdzie bo mi zniknęły z pola widzenia :evil_lol:
to tak już bardziej rozwinięcie napisałam :diabloti:[/QUOTE]
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Skąd pewność że koty się wylegują skoro ich nie widzisz? :eviltong: A widzę pogoda jak u mnie, nawet na spacer nie mam weny iść :shake:
[quote name='magdabroy']Dziecko, pies, aparat, dokumenty.... Kuźwa gdzie mam to wszystko nosić?! :mad:
Aguś, mam sprawę, więc zaraz dostaniesz PW :p[/QUOTE]
Zainwestuj w duży plecak :)
[quote name='magdabroy']
Właśnie wróciliśmy z placu zabaw :) Aż żałuję, że nie miałam aparatu :shake: Theoś tak fajnie się bawił w piasku :multi: Chyba już trzeba się rozglądać za piaskownicą do podwórka :)[/QUOTE]
Niedługo nie będziesz miała miejsca w ogródku :)
[quote name='dOgLoV']Dokładnie tak :diabloti: dzisiaj bedzie podobnie , coś weny nie mam :eviltong:[/QUOTE]
To może spróbuję cię zagadać :) Jak spędziłaś dzień? Jak pogoda? I co u zwierzaków, bo tu zawsze nagadane ale nie o nich :)
[quote name='magdabroy']Bodziaki z Torą już do nas wysłane :multi: Może dotrą do nas do końca tygodnia :p[/QUOTE]
Czekam z niecierpliwością na fotki :loveu:
[quote name='magdabroy']To musisz przygarnąć kolejnego koteczka, takiego "dla mnie" :diabloti:[/QUOTE]
Też to miałam napisać :evil_lol: jeden w te czy w te :lol:
Jak zwykle śliczne fotki T&T :) I również pozdrawiam Theosia :lol:
I widzisz dzięki "małemu niszczycielowi" Theoś dał ci się wyspać, a tak wczoraj narzekałaś że ci dom rozwalają :evil_lol:
[quote name='magdabroy']
I mam idealnie wychowane dziecko, psa, kota i męża :diabloti:[/QUOTE]
Hejka w ponury dzień :) I co ważne- w tej kolejności :diabloti:
[quote name='magdabroy']Dobranoc ;)
Ja bym też poszła już spać, ale nie mogę :shake:[/QUOTE]
Czemu? Czyżby przez to że miałaś jeszcze urwisa nieswojego? :)
[quote name='magdabroy']Miejsce się zawsze znajdzie :diabloti:[/QUOTE]
Teoretycznie :diabloti: Ale nie będzie się dało przejść po działce, bo wszędzie coś będzie :evil_lol:
[quote name='magdabroy']Kiedyś widziałam sadzonkę w Castoramie ;)[/QUOTE]
To już wiem jakie drzewko kupię w tym roku :) Tylko jeszcze nie wiem gdzie posadzę :lol:
[quote name='magdabroy']Morwa, to drzewo, które ma owoce coś pomiędzy malinami a jeżynami :)[/QUOTE]
Ooo to powinno mi posmakować :) A nie wiesz czy w PL dam radę ją kupić?
[quote name='magdabroy']Poszłaś na łatwiznę i skopiowałaś Marty kopniaka :eviltong:[/QUOTE]
Bo ja leniwa jestem :diabloti: Chciałaś kopniaka to masz, nie mówiłaś jakiego :evil_lol:
[quote name='magdabroy']Jeszcze malin nie mam :( Bo mają być posadzone przy nowym płocie ;)
A oprócz malin, będziemy sadzić też morwę :loveu: Znasz??[/QUOTE]
Nie, tego nie znam. Co to? Ja lubię jeszcze borówkę amerykańską :loveu: