Jump to content
Dogomania

marta1624

Members
  • Posts

    11561
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by marta1624

  1. [quote name='magdabroy']Przez Ciebie :eviltong:[/QUOTE] Nie ma jednoznacznych dowodów :eviltong: Sama ze sobą nie gadam (chyba że zapomniałam że tak robię :evil_lol:)
  2. [quote name='dOgLoV']Buahahahahahaha slepok ze mnie :diabloti: Onki to moja miłość od pierwszego wejrzenia :loveu: nie mogło by go tam nie być :loveu: a teraz ide spac ;) wiec dobranoc laseczki :loveu:[/QUOTE] Dobranoc :)
  3. [quote name='magdabroy']Nie wiem czy się u mnie dokopiesz do odpowiedzi :diabloti: Więc kopiuję tutaj:[/QUOTE] U ciebie zawsze się ciężko dokopać, bo zawsze nagadane (ciekawe przez kogo? :diabloti:) A tak w ogóle Majkowska śliczne bannerki robisz :loveu:
  4. [quote name='magdabroy']Bogdan :diabloti:[/QUOTE] Już to widzę :diabloti:
  5. [quote name='dOgLoV']chyba by po panów z białym kaftanem z długimi rękawkami zadzwonił :diabloti: [/QUOTE] O nie i zabraliby Magdę? I kto by fotki dodawał i pisał z nami :placz:
  6. [quote name='magdabroy']Aga, Ty znowu ślepa :diabloti: Cytuję co Marta napisała, na temat dziary:[/QUOTE] Dokładnie widziałam :cool3: I podpinam się pod pytanie Angi- czemu ON?
  7. Dobranoc :p
  8. [quote name='dOgLoV']Daj mu w łeb i powiedz " to za ten ból po cesarce , taki szok poporodowy miałam że dopiero dzisiaj mi przeszło " :diabloti:[/QUOTE] To dopiero by się zdziwił :diabloti:
  9. [quote name='magdabroy']Jutro dam mu w łeb, bo dziś jak wróci, to ja będę spać ;)[/QUOTE] Tak późno wraca?
  10. [quote name='magdabroy'] Wróci z pracy, to dostanie w łeb :diabloti:[/QUOTE] Będzie zdziwiony :evil_lol: Pomyśli że aż tak się stęskniłaś za nim :lol:
  11. [quote name='dOgLoV']Angi , zakupów nie lubisz ? :eviltong:[/QUOTE] No właśnie?
  12. [quote name='Angi']45 to pikuś ;P ja tydzien siedziałam i też nikt nie przylazł :diabloti:[/QUOTE] Przepraszam, ciebie też nie znałam :p Proszę o pretensje do innych :)
  13. [quote name='magdabroy']Lidl, Żabka...[/QUOTE] To widzisz, Iza do Lidla, a Niufciak do Żabki :evil_lol:
  14. [quote name='magdabroy']Sama se go nie zrobiłam, a cierpieć musiałam sama :eviltong: To już miej pretensje do Bogdana :evil_lol: To jabym nawet dojechać nie zdążyła :lol:
  15. [quote name='magdabroy']Zapominacie, że jeszcze będzie Iza i Niufciak :eviltong: I z innego forum, będzie też jedna kobitka :p[/QUOTE] Może jest więcej sklepów? :lol:
  16. [quote name='magdabroy']Ale ja nawet chodzić przez dobę nie mogłam :mad: brzuch miałam szyty :mad: a Ty ze swoim palcem mogłaś wszystko :eviltong:[/QUOTE] Nikt ci nie kazał dziecka sobie robić :diabloti: Chciałaś to cierp :evil_lol:
  17. [quote name='magdabroy']Tesco jest zupełnie w innym kierunku :evil_lol:[/QUOTE] To tym bardziej będzie udane spotkanie :evil_lol: Ty z Agą w Realach (różnych, przy dzale z warzywami :evil_lol:), ja w Tesco. Tylko Angi byłaby na wystawie :lol:
  18. [quote name='dOgLoV']wybaczam , ale powtórki nie będę robiła :evil_lol:[/QUOTE] Szkoda, bo bym cię wtedy może odwiedziła :evil_lol:
  19. [quote name='dOgLoV']eheee a jak se palca na krajalnicy odciełam to żadna mnie nie odwiedziła :obrazic:[/QUOTE] Przepraszam, ja cię jeszcze nie znałam :roll:
  20. [quote name='magdabroy']Już się fajna ekipa zbiera :multi: Ten drugi jest na Wrocławskiej, jakbyś chciała wiedzieć ;) W C.H. Karolinka ;)[/QUOTE] To ja jakbym jechała to pojadę do Tesco, żeby nie było :lol:
  21. [quote name='dOgLoV'] jedzie ? z buta niech lezie :diabloti: a to ja i moja dziara :diabloti: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/163424_176141595747205_541862_n.jpg?lvh=1 Prawda. Szkoda kasy na bilet :eviltong: A twoja dziara jest zajeb**ta :loveu:
  22. [quote name='dOgLoV']na tysiąc % by tak sie stało :diabloti: dobra to ja bede w tym drugim :evil_lol:[/QUOTE] To się spotkacie na pewno :evil_lol:
  23. [quote name='magdabroy']Opole nie jest tak daleko :cool3:[/QUOTE] [QUOTE][COLOR=#000000]to jedziem razem [/COLOR]:-D [/QUOTE] W weekend dowiem się co ze szkołą, nie mówię że nie... :roll:
  24. [quote name='dOgLoV']w deszczu hehe wypadek murowany z moim szczęściem haha[/QUOTE] Nie martw się, odwiedzimy cię w szpitalu :eviltong: Chyba :diabloti:
  25. [quote name='dOgLoV']:diabloti: Sedzia grupy 2 giej : Pani z działu warzyw buahahahha To jesteśmy umówione :diabloti:[/QUOTE] Tylko dogadajcie się w którym, bo znając was to ty będziesz w jednym, a Magda w drugim :eviltong:
×
×
  • Create New...