Jump to content
Dogomania

marta1624

Members
  • Posts

    11561
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by marta1624

  1. [quote name='dOgLoV']fakt zanim byś do niego dotarła to był by już w wieku emerytalnym :eviltong:[/QUOTE] To długo się jedzie :evil_lol:
  2. [quote name='dOgLoV'] To ja moze lepiej pójde z buta , pod parasolem :eviltong:[/QUOTE] Eeee to takie typowe :evil_lol:
  3. [quote name='Angi']Kij z Torą, Theoś lepszy haha :evil_lol:[/QUOTE] Ja tam bym chciała zobaczyć i Theosia, i Torę :roll:
  4. [quote name='magdabroy']Sebek jest za stary :diabloti:[/QUOTE] A ty ostatnio pisałaś że też stara jesteś :eviltong: To akurat :lol:
  5. [quote name='marta.k9080']to musisz mega szybko pedałować na rozgrzewkę:diabloti:[/QUOTE] Aga do pracy 100km/h :diabloti: rowerem :lol:
  6. [quote name='dOgLoV']a w Opolu jest Real ? ja myslalam ze tylko Tesco :cool1:[/QUOTE] Hehe spotkanie na wystawie psów w Realu (vel. Tesco) :evil_lol:
  7. [FONT=tahoma]Bob budowniczy, wszystkiemu zaradzi.[/FONT] [FONT=tahoma]Bob budowniczy, nie jest sam [/FONT]:evil_lol:
  8. [quote name='marta.k9080']albo zmienić faceta:eviltong:[/QUOTE] To też wyjście :diabloti: Wymieńcie się facetami :) Zanim do was dojadą, to zrobicie sobie po drugim tatuażu :lol:
  9. [quote name='magdabroy']Z Tobą też ;) No przecież odbiorę Cię z PKP :) Nie takie ciężkie ;) Po prostu, będę udawać, że jej tam nie ma :diabloti:[/QUOTE] Już to widzę....:evil_lol:
  10. [quote name='magdabroy']Zauważy ;) Tym bardziej, że albo bym robiła go w PL jak będziemy, albo tutaj u jego kolegi, więc....:roll: To musicie jakoś wytrzymać z jednym :lol:
  11. [quote name='dOgLoV']buahahahahahaha na to bym nie wpadla :eviltong:[/QUOTE] No widzisz kolejny pomysł :lol:
  12. [quote name='magdabroy']Jedziem ;) Ale ja się spotkam z Qwendi i Sebkiem, a nie z Agą :diabloti:[/QUOTE] To może być ciężkie :evil_lol:
  13. [quote name='dOgLoV']No niby bym tak mogła zrobić , zastanowie sie ;)[/QUOTE] No właśnie skoro jeszcze lubisz plecaki :p
  14. [quote name='magdabroy'] Złotą rybkę :p[/QUOTE] To jeden w te, czy w te.... Może Bogdan nie zauważy :diabloti:
  15. [quote name='magdabroy']Aga, nie gadam z Tobą i już Cię nie koffffffffffffffam :eviltong:[/QUOTE] To straszne. Aga, będziesz musiała błagać na kolanach o przebaczenie :diabloti:
  16. [quote name='dOgLoV']Ale jak już zostało stwierdzone to my pojebane jesteśmy :diabloti: [/QUOTE] Właśnie :p
  17. [quote name='magdabroy']Jak mam słuchać potem jego marudzenia.... Upierdliwy :diabloti: Ja już jeden mam, więc wiem z czym to się je ;)[/QUOTE] Upierdliwy, ale do przeżycia skoro z nim jesteś :lol: jaki masz tatuaż? I ty Aga jaki masz?
  18. [quote name='marta.k9080']bo to zbyt ekstremalne :diabloti:[/QUOTE] Ale Aga ma wprawę w takich sportach ekstremalnych :lol: Jak dała radę wskakiwać przez okienko w piwnicy :evil_lol:
  19. [quote name='dOgLoV']Widziałam na TLC :eviltong: Widzisz , Magda już ma plan :evil_lol:[/QUOTE] Tak myślałam że kto jak kto, ale Magda coś wymyśli :diabloti:
  20. [quote name='magdabroy']Oddasz, oddasz ;) Oczywiście :loveu: Właśnie dumam jak namówić Bogdana, żeby pozwolił mi wytatuować sobie Theosia :hmmmm:[/QUOTE] Aż taki Bogdan straszny że każdy będzie chciał się go pozbyć? :diabloti: Tatuaż... Ja nie lubię igieł i tego typu rzeczy (mimo że zastrzyków się nie boję :)), więc ja bym nie zrobiła :roll:
  21. [quote name='dOgLoV']Ja mam nadzieje ze u mnie nie będzie padać bo jak bedzie to czeka mnie spacer z buta do pracy :roll:[/QUOTE] To chyba wszyscy chcemy jutro pogodę bezdeszczową :lol:
  22. [quote name='dOgLoV']Ja i bez tego wyglądam komicznie więc podziekuję :diabloti: ja rozumiem uszy ale że niby jak Wy chcecie mi z tego na dole trąbe zrobić ? :eviltong:[/QUOTE] Magda wszystko potrafi :diabloti: Dokleimy :lol:
  23. [quote name='magdabroy']Theoś teraz śpi, więc mogę myśleć o mężu :p Ale jak Theoś nie śpi, to jest jedynym facetem w moich myślach i serduchu :loveu: On by nawet nie poszedł, więc nie muszę go oddawać :evil_lol:[/QUOTE] Theoś zawsze na I miejscu. Nie dziwię się :loveu:
  24. [quote name='magdabroy']Wbrew temu co piszę, to nawet teraz za nim tęsknię :loveu: a on jest przecież tylko w pracy :p[/QUOTE] A Theoś nie zajmuje ci trochę czasu? Jak tak tęsknisz nawet teraz to go nie oddawaj, bo się zapłaczesz za nim :p
  25. [quote name='magdabroy']Nie, nie będę wymieniać :shake: Po co mi nowy wróg :diabloti: Ale mogę go odstąpić na chwilkę :evil_lol:[/QUOTE] Aaaa na chwilkę :lol: Czyli byś się stęskniła za nim :evil_lol:
×
×
  • Create New...