[quote name='magdabroy']Oddasz, oddasz ;)
Oczywiście :loveu:
Właśnie dumam jak namówić Bogdana, żeby pozwolił mi wytatuować sobie Theosia :hmmmm:[/QUOTE]
Aż taki Bogdan straszny że każdy będzie chciał się go pozbyć? :diabloti: Tatuaż... Ja nie lubię igieł i tego typu rzeczy (mimo że zastrzyków się nie boję :)), więc ja bym nie zrobiła :roll: