[quote name='magdabroy']Tam gdzie ja jeżdżę z Torą, to "plaża" jest tylko jedna i w cholerę ludzi w lato :roll: Dookoła jeziora są co prawda zejścia takie między drzewami, bo jezioro jest w lesie, ale to jezioro jest uczęszczane przez nudystów :shake: Wczoraj jak byłam z Theosiem i Torą, to też natknęliśmy się na starego gościa z fujarą na wierzchu :angryy:[/QUOTE]
To niefajnie macie :shake: U mnie plaża też jedna (i w lato tłok), ale zejścia tak jakby w polach, i z reguły na 3-4 są wędkarze, a pozostałe wolne. Ale na plaży są mola, z których fajnie się skacze :loveu: