[quote name='magdabroy']No ja po angielsku mówię, ale babka w urzędzie tylko po niemiecku :roll:[/QUOTE]
Ehh to się dogadacie :roll: Ona chyba jak ja anty-językowa, ale jak na pracownika urzędu angielski powinna umieć, bo mogą być przyjezdni (u nas jak była kiedyś koleżanka ze Stanów, to się po angielsku dogadywała, ale urzędniczka była super :roll:)