[quote name='marta.k9080']Mamy dwa spacery dziennie po 2h i obydwa są luźne tzn.zabawa,gonitwy itp
Szczerze to zapuściłyśmy się w ćwiczeniach i nie robimy prawie nic z posłuszeństwa:oops:a wcześniej ćwiczyłyśmy sumiennie,w parkach,na ulicy itp
Chciałabym drugi spacer robić taki pracowity,ale wiem że Luny to nie zachwyci,ona jest nastawiona na głupawkę ,a nie na pracę:roll:[/QUOTE]
To dużo spacerujecie :) Moja ma jeden dłuższy, ale ćwiczymy trochę posłuszeństwo (na jedną komendę jest przy nodze w każdej sytuacji, wypowiadam ją jak jestem bardzo wkurzona, zaczyna się na k...wa :evil_lol:), tylko że moja jest nastawiona na pracę ze mną (no chyba że jest jej mężuś nr 2057 :lol:)