Dzięki Madzia :*
Egzamin zaliczyłam, mam 4, teraz dzisiaj, jutro i w sobotę muszę załatwiać papiery z praktyk, pracy inżynierskiej, stypendium. Bo....
Opiekunka nam mówiła, że obrona na początku marca. A wczoraj dzwoniła do mnie kumpela że mamy obronę 24 lutego! Podobno wszyscy już to wiedzą, tylko my nie, a ja nic nie umiem, pytań do pracy nie wymyśliłam, nie drukowałam tego na czysto, ciuchów nawet nie mam Ano zaliczonych praktyk... Więc póki co będę zalatana jeszcze bardziej :(