Hejka :)
Tak, już po spacerze :) Fotki... Mam ze 3, jak wszystkie psy tyłem i daleko :p Ale Ania od grzywacza robiła :)
Ogólnie byłam z Kaja, a oprócz niej grzywacz, duża owczarkowata suka, kundelka biało-brązowa malutka, kundelka czarno- biała, kundelka taka ciemna, "szitzu", i 2 puliki. I było fajnie :) Żałuję że moich chłopców nie wzięłam ;)