Jump to content
Dogomania

Nestor2

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Nestor2

 • Rank
  Member
 1. Nestor2

  najlepsza karma

  Ja Brita podaje od ponad roku. Poprzednio podawałem Purine, moim zdaniem Brit jest lepszy a szczególnie ten nowy z ziołami ( Brit Premium Adult Large kurczak + 5 ziół )
 2. Nestor2

  Stres u psa

  Jakie suplementy podawać psu żeby się wyciszył i nie był zestresowany ?
 3. [quote name='gryf80']nestor raczej w takim stadium jak jest perła założycielki wątku sam prep.nie pomoże. Ale nie zaszkodzi [B]spróbować zawsze warto [/B]
 4. W poście Jak wspomagać stawy u dużego psa ? a-niusia proponuje taki specyfik [url]http://zdrowypiesek.pl/dysplazja-cetyl-m-360-tab.html[/url] spróbuj to czytałem sporo opini jest rewelacyjny.
 5. Ja mojemu podawałem Glucosamone 1000mg jak zaczynał mieć lekkie kulenie w prawej tylnej łapie. Było to około 2 lat temu. Teraz chce mu dawać coś profilaktycznie przed zimą.
 6. Chyba coś żle przeliczyłem A co jest lepsze w profilaktyce dla dobermana 9 lat ?
 7. [quote name='a_niusia']mozna jak najbardziej, ale to nie jest tani srodek. Sprawdzałem ceny nie ma różnicy.
 8. Nestor2

  Nowy BRIT PREMIUM

  Ja Brita podaje od ponad roku. Poprzednio podawałem Purine, moim zdaniem Brit jest lepszy a szczególnie ten nowy z ziołami ( Brit Premium Adult Large kurczak + 5 ziół ) Kupuje go w animalia.pl maja tanio ostatnio mieli fajną promocje przy zakupie 15 kg 3 kg gratis.
 9. Czy ten Cetyl m można podawać profilaktycznie ?
 10. Może to ten flim [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lI0D-Jq4gyo[/URL]
 11. Nasz vet polecił Glucosamine. Arthroflex i Glucosamina to ten sam skład, 1000 to nie jest dawka dla konia. Po za tym Arthroflex jest 3 krotnie droższy od Glucosaminy.
 12. Mój dobek gdy był w podobnym wieku miał to samo. Podawałem mu Glucosamine Gold 1000 ( firmy Olimp ) taką jak dla ludzi 1 kapsułkę dziennie przez 8 tyg póżniej 2 tyg przerwy i znowu 1 kapsułka przez 8 tygodni do tego łyżka tranu ( tran podaje cały czas ) i Canifos firmy Biowet Puławy ( to można kupić w animalia.pl mają tanio ) Teraz ze stawami nie ma żadnych problemów tylko coś z sercem.
 13. Witam wszystkich po raz pierwszy. U mojego 9 letniego dobermana po badaniu EKG i zrobieniu RTG klatki stwierdzono : - niepełna blokada odnogi prawej - możliwa hipertrofia komory - negatywny załamek T Vet przepisał mu Cardiovet 770 mg ma go brać 1 tab. rano i 2 tab wieczorem, oraz Prilactone 40 mg ma brać 3 razy w tyg po 1 tabletce. [COLOR=#ff0000]Czy może mnie ktoś uświadomić co do opisu[/COLOR], ponieważ vet nie zbyt jasno mi to wytłumaczył mówił że to jak na razie nić strasznego.
×
×
 • Create New...