Jump to content
Dogomania

maryszarda

Members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About maryszarda

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. więc, Fauko i Seidhe, raczej nie żałujecie, że wasz plan dnia sie zmienił? ; )
 2. Hej! Mam do was pytanie ... - czy wasze życie towarzyskie, pozadomowe zmieniło się, odkąd macie psa? Macie mniej czasu na kino, spotkania ze znajomymi, nie macie czasu na ... nie wiem, zakupy, wypady? ;) pozdrawiam
 3. a powiedzcie, co myślicie o ksiązce "oczami psa" alexandry horowitz? Dostalam niedawno, trochę przewertowałam, wydaje mi się być ciekawą, acz dość... trudną książką, jeśli można to tak opisac. Mimo wszystko, chyba przeczytam. Co o niej sądzicie?
 4. odrobinkę mi howawarta przypomina pod względem umaszczenia, uszu ... budowę ma na pewno drobniejszą,
 5. o, dzięki wielkie. Właśnie z tym, że za darmo, trochę mi śmierdziało. Dzięki za rozwianie wszelkich wątpliwości : D a może wiecie coś więxcej na temat tej wystawy? albo ogólnie CACIB? nigdy nie byłam, a jestem bardzo ciekawa :)c
 6. hej! :) Mam małe, głupie i proste pytanie ... w zasadzie, sama znam odopwiedx ,ale chcę się upewnić. :p We Wrocławiu, 29.-30 września odbędie się wystawa CACIB. Jak każde CACIB, jest to wystawa międzynarodowa ... i moje pytanie brzmi ... czy ja, przeciętny Kowalski, mogę sobioe wejśc tak po prostu na .. halę, na wystawę, oglądać to całe show? Tak po prostu? za darmo? :lol:Wchodzę i oglądam ..? :oops: dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam ;)
 7. na pewno nie powinien być nastawiony na wysiłek fizyczny po jedzeniu - powinno się odczekać ok. 1 godziny. musisz też pamiętać, żeby nie narażać szczeniaki na ogromnny wysiłek fizyczny, zeby nie narażać stawów i o kwarantannie ;)
 8. czytałam, ze kwarantanna trwa 14 dni. czyli ... zastrzyk + 14 dni, a potem normalnie spacery ? :roll:
 9. no, troszeczkę już ten jeden dzień się przedłuża ... :diabloti:
 10. dziewczyny, dziękuję za wszyściutnkie propzoycje. na pewno imionka się przydadzą, obecnie jednak Karolina wybrała [B]TAJGĘ[/B]. : D dziękuję Bobrynie i wszystykim innym ; )
 11. Dziękuję za WSZYSTKIE cenne informacje. Macie racje - szczeniak to szczeniak. Sporty potem :) Każdy chce mieć udane dzieciństwo ;)
 12. [quote name='LadyS']Uczę się i pracuję ;)[/QUOTE] moja odpowiedź : :crazyeye: musisz być nieźle zmotywowana i rozgarnięta ;) podziwiam :diabloti:
 13. [quote name='dog193']Nie powiedziałabym, że obcykane - Jupi to mój pierwszy terier, ba, mój pierwszy pies, którego mam od 9 miesięcy ;) Ale ogólnie terierki troszkę poznać zdążyłam, fakt :)[/QUOTE] wiadomo, najlepiej ćwiczy się w praktyce. :L)
×
×
 • Create New...