Mmmm, uwielbiam stare auta, i chociaż nie rozpoznam ci z nazwy żadnego to nigdy odlepić oczu nie mogę, jak juz jakieś widzę:loveu: Marzy mi sie kiedyś posiadanie własnej, klasycznej bryczki:lol:
[URL]http://i751.photobucket.com/albums/xx152/Bananera/CANON 50D/050bc.jpg[/URL] A Raszpła...no tego....:diabloti:
Mały edit: mówisz, że sama szyłaś obrożę. Tasiemki (rypsowe czy jakieś inne) kupujesz w pasmanterii u siebie czy zamawiasz gdzieś w sieci? Polecisz jakiś fajny sklep z tego typu rzeczami?